Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Четвер, 18.10.2018, 17:40

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2017 » Грудень » 5 » КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ - 2017
КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ - 2017

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

5 грудня у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулося найочікуваніше спортивне дійство – військово-патріотичні змагання «Козацькі забави», приурочені вшануванню Збройних Сил України.

Захід організували і провели викладачі циклової комісії фізичного виховання, фізичної культури та захисту Вітчизни: Косюк В. І. (голова циклової комісії), Ярославський В. О., Лущинський Ю. М., Прухніцький Е. А., Шостаківський П. С., Крутько Р. О.

У змаганнях узяли участь команди «Право» (тренер –Шостаківський П.С.), «Журналістика» (тренер – Лущинський Ю.М.), «Мистецтво» (тренер – Крутько О.Р.) і команда Обласного гуманітарного ліцею-інтернату (тренер –Прухніцький Е.А.).

Незалежне та об’єктивне суддівство здійснювали викладачі фізичної культури Люлько Павло Іванович та Люлько Роман Іванович.

До складу команди ліцеїстів увійшли учні 11-х та 10-х класів: Лаврентюк Олексій – капітан команди, Дмитрик Олександр, Трибунський Олександр, Гундертайло Василь, Бойко Микола, Гальчук Олександр, Лаврентюк Сергій, Квітка Владислав та Якимчук Іван.

Свою силу, спритність, кмітливість, молодечий запал і витривалість юнаки мали змогу проявити в різноманітних конкурсах: «Зустрічна естафета з веденням баскетбольного м’яча», «Юла», «Естафета з ведення м’яча і обруча», «Стрибки в довжину на дальність», «Естафета на спритність», «Кульова стрільба», «Комбінована естафета», «Перетягування каната».

Гарний настрій та приємні емоції подарували усім присутнім виконавці музичних номерів: Чернілевський Олег Юрійович, викладач Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені М.Грушевського (музична композиція «Despasito»); Богатир Сергій, студент 1-Б(М) групи (пісня «Червона рута»); молодша група народного танцю «Веселка» (український народний танець «Козачок») і танцювальний ансамбль «Імпульс» («Європейський танець» та молдавський народний танець «Молдованеска»).

У нелегкому протистоянні визначилися найкращі, найсильніші, найспритніші. Підсумувавши результати конкурсів, журі визначило переможців:

І місце – команда «Право»,

ІІ місце – команда Обласного гуманітарного ліцею-інтернату,

ІІІ місце – команда «Журналістика»,

IV місце – команда «Мистецтво».

Усі учасники змагань були нагороджені почесними грамотами, сувенірними кубками та солодкими призами.

Щиро вітаємо наших юнаків!

Бажаємо успіхів, упевненості у своїх силах і нових яскравих перемог!

Перегляд фото з конкурсу

«  Грудень 2017  »