Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Понеділок, 10.12.2018, 14:37

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2018 » Грудень » 6 » КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ - 2018
КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ - 2018

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

4 грудня у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулося спортивне свято – військово-патріотичні змагання «Козацькі забави», приурочені вшануванню Збройних Сил України.

Захід організували і провели викладачі циклової комісії фізичного виховання, фізичної культури та захисту Вітчизни: Косюк В. І. (голова циклової комісії), Ярославський В. О., Лущинський Ю. М., Прухніцький Е. А., Шостаківський П. С., Крутько Р. О.

Об’єктивне суддівство здійснювали викладачі фізичної культури Косюк Віктор Іванович та Лущинський Юрій Миколайович.

У змаганнях узяли участь команди «Право» (тренер –Шостаківський П.С.), «Журналістика» (тренер – Лущинський Ю.М.), «Мистецтво» (тренер – Крутько О.Р.) і команда Обласного гуманітарного ліцею-інтернату (тренер –Прухніцький Е.А.).

До складу команди ліцеїстів увійшли учні 11-их класів: Сергій Лаврентюк, Микола Бойко, Андрій Зеленюк, Владислав Квітка, Іван Якимчук, Владислав Нечитайло, Владислав Гутік та Ростислав Шевцов.

Свою силу, спритність, влучність і витривалість юнаки мали змогу проявити в різноманітних конкурсах: «Естафета парами», «Мала комбінована естафета», «Розбір і збір автомата Калашникова на швидкість», «Паук», «Вправа на влучність», «Кульова стрільба», «Опорний стрибок через учасника», «Перетягування каната», «Підтягування на перекладині».

У нелегкому протистоянні визначилися найкращі, найсильніші, найспритніші. Підсумувавши результати конкурсів, журі визначило переможців:

І місце – команда Обласного гуманітарного ліцею-інтернату,

ІІ місце – команда «Право»,

IV місце – команда «Мистецтво»,

ІІІ місце – команда «Журналістика».

Усі учасники змагань були нагороджені почесними грамотами та солодкими призами.

Щиро вітаємо наших юнаків!

Бажаємо успіхів, упевненості у своїх силах і нових яскравих перемог!

«  Грудень 2018  »