Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Лютий 2019  »

КВЕСТ - ЦІКАВА І ЗАХОПЛЮЮЧА ГРА

КВЕСТ – ЦІКАВА І ЗАХОПЛЮЮЧА ГРА!

7 лютого у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі відбувся надзвичайно цікавий, пізнавальний та оригінальний захід – розважальний квест для першокурсників та учнів 10-их класів. Ініціатор проведення розважально-інтелектуальниого змагання – студентська рада на чолі із Назарієм Десятником. Активну участь у квесті взяли й учні 10-их класів Обласного гуманітарного ліцею-інтернату. До складу команди 10-А класу увійшли: Віталій Ткач, Діана Кичак, Олеся Попіловська, Ангеліна Воробйова, Максим Павлишин та Дмитро Кухар. Команда 10-Б класу грала у такому складі: Тетяна Кривенька, Катерина Полуян, Анна Кочемазова, Владислав Грисюк, Назар Криклюк та Денис  Навроцький.

Під час звичайної перерви молодь мала змогу пройти захоплюючий маршрут із різноманітними завданнями. Мандрівка проходила по заздалегідь облаштованих «станціях»: «Хто я?», «Фото», «Шифрувальник», «Голодний студент», «Вернісаж», «Музична», «Історична», «Здоров’я нації».

Закінчились змагання відзначенням переможців (за проходження конкурсів гравці мали змогу набрати від 1-ого до 8-ми балів). Усіх учасників вітали оплесками. Звісно, не обійшлося без подарунків. Командам, які зайняли призові місця презентували корзинки зі смаколиками.

Учасники та глядачі квесту отримали масу позитивних емоцій та вражень від надзвичайно захоплюючого заходу.