Користувачів: 0
Головна » 2012 » Вересень » 26 » легкоатлетичний крос
22:58
легкоатлетичний крос

26 вересня  2012 р. в Обласному гуманітарному ліцеї при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбувся легкоатлетичний крос. У змаганні взяли участь студенти коледжу та учні ліцею. Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників, що зробило змагання цікавим та захоплюючим.

Дівчата змагались на дистанції 500 м, хлопці – 1000 м. Найкращий результат серед ліцеїсток показала учениця 10-А класу  Марина Фурман, яка зайняла ІІ місце (І забіг) серед дівчат. Серед юнаків-ліцеїстів на дистанції 1000 м найкращі результати показали учні 10-А класу  Микола Криворука – І місце (І забіг),  Юрій Цицюрський – ІІІ місце (І забіг), та учень 11-Б класу Вадим Закшевський  – ІІІ місце (ІІ забіг).

Вітаємо переможців змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків!

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2 · Фото 3 · Фото 4 · Фото 5
Переглядів: 456 | Додав: SV