Головна » 2013 » Вересень » 28 » Легкоатлетичний крос
Легкоатлетичний крос

Осінні старти легкоатлетів

25 вересня 2013 року з метою популяризації здорового способу життя та бігу як найбільш доступного виду фізичної культури відбулися традиційні змагання з легкої атлетики на базі міського стадіону.
     Окрім студентів Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, на старт вийшла й збірна команда Обласного гуманітарного ліцею у складі учнів 10-х класів (М. Слободянюк, Р. Філіпов, В. Мартишев,  Д. Кульбаба, Л. Ткачук, О. Мельник, О. Криштоф,                  А. Фурман, А.Антонюк, О.Конов, В.Ставнійчук, А.Мороз, О.Сорока)  та 11-х класів  (М. Криворука, О. Войцицький,  І. Муковоз, О. Рабоконь,                            О. Ляхнович, В. Лобода, М. Кирилюк, С. Дмитрик, І. Ігнахова, М. Фурман,                              Н. Поліщук, О. Михайлова, І. Захарчук).
Порадували нас (до речі, уже не в перший раз) випускники ліцею, які завжди намагаються продемонструвати свою спритність і майстерність у спорті. На цей раз пєдесталом пошани серед юнаків II курсів на дистанції 1000 метрів заволодів М. Безсмертний, на даний час студент 22-Ю групи. Всього декілька поділок секундоміра відділили від нього переможця минулорічних змагань, учня 11-А класу М. Криворуку.
     Хороші спортивні результати у своїй віковій групі також продемонстрували юнаки-десятикласники М. Слободянюк та Р. Філіпов.

Не відставали від хлопців й дівчата. На 500-метровій дистанції серед 11-х класів найкращий результат показала: Н. Поліщук.
     Наші учні гідно проявили себе на цьому змаганні, де перемагають найстійкіші, найсильніші та найвитриваліші. Дякуємо їм за старанність, силу та витримку й бажаємо спортивних перемог у майбутньому. Так тримати, ліцею!

«  Вересень 2013  »