Головна » 2017 » Жовтень » 6 » ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС - 2017
ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС - 2017

Заняття спортом – це стиль життя і мислення сучасної молоді

3 жовтня 2017 року на центральному стадіоні «Колос» міста Бар відбулися змагання на першість Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського з легкоатлетичного кросу. Активними учасниками заходу були й учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей.

В осінньому легкоатлетичному кросі взяли участь понад 100 молодих спортсменів. Юнаки долали відстань у 1000 м, а дівчата – 500 м.

Змагання були проведені з метою активізації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та популяризації здорового способу життя серед молоді.

За підсумками командного заліку серед студентів І курсів збірна команда 10-А класу (БЕЗПАЛЬКО Лілія, ЗВІРИК Денис, ЗЕЛЕНЮК Андрій, ТИТАРЕНКО Дмитро, ТРАСКОВСЬКИЙ Олександр, ШЕВЦОВ Ростислав, ШЕВЧУК Максим, ЯКИМЧУК Іван) виборола призове І місце.

У індивідуальному заліку серед юнаків I курсів на дистанції 1000 метрів Якимчук Іван, учень 10-А класу, у напруженій боротьбі здобув призове ІІ місце. Безпалько Лілія, учениця 10-А класу, на дистанції 500 м увійшла в десятку кращих.

Вітаємо призерів змагань з перемогою! Нехай досягнутий успіх стане потужним стимулом для підкорення нових спортивних вершин!

«  Жовтень 2017  »