Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

12:16
ЛІЦЕЙ ОБРАВ ПРЕЗИДЕНТА

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ЛІЦЕЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ТЕМП ВІДБУЛИСЯ

19 листопада 2020 року в Обласному науковому ліцеї-інтернаті КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»  відбулися збори ради учнівського самоврядування Обласного наукового ліцею-інтернату, у яких взяли участь учнівський та педагогічний колективи закладу освіти на чолі з директором Хілінською Людмилою Валентинівною.

Засідання відбувалося в режимі онлайн за таким порядком денним:

  1. Слухання виборчих програм кандидатів у президенти ліцейської республіки ТЕМП.
  2. Вибори  президента ліцейської республіки ТЕМП.
  3. Вибори уряду республіки ТЕМП.
  4. Різне.

Участь у виборчих перегонах узяли чотири кандидати: Сваричевська Інна (10-А клас), Завальнюк Яна (10-Б клас), Гулько Маргарита (11-Б клас) та Вовк Віолетта (11-А клас).

Кожен кандидат на посаду керманича ліцейської держави представив на розсуд електорату власну програму дій та своє бачення перспектив розвитку учнівського самоврядування. Під час передвиборчих дебатів усі виборці мали можливість поставити запитання кандидатам щодо реалізації намічених завдань і перспектив практичного втілення заявлених програм.

Найбільш хвилюючим моментом стало оголошення результатів волевиявлення учнів. За результатами голосування, набравши переважну кількість голосів, лідером виборчої кампанії стала Вовк Віолетта, учениця 11-А класу.

У цей же день відбулася урочиста церемонія інавгурації, під час якої президент у присутності учнів та викладачів виголосила присягу й окреслила напрями діяльності ради ліцейського самоврядування на період своєї каденції.

На зборах  було обрано  делегатів до парламенту (усього 32 особи: по одному представникові з класу в кожне міністерство). 

 

Результати виборів парламенту такі:

1. Міністерство освіти і науки –

Васютинська Юлія (10-А клас),

Васильківська Ілона (10-Б клас),

Ремінна Ольга (11-А клас),

Фурман Марія (11-Б клас).

2. Міністерство дисципліни і порядку –

Кабанчук Богдан (10-А клас),

Горпинок Владислав (10-Б клас),

Котляров Артем (11-А клас),

Семенова Світлана (11-Б клас).

3. Міністерство культури –

Мазур Христина (10-А клас),

Русецька Ярослава (10-Б клас),

Важеніна Марія (11-А клас),

Ходаніцька Вікторія (11-Б клас).

4. Міністерство права і соціального захисту –

Карнаух Іван (10-А клас),

Мельник Олександр (10-Б клас),

Фаста Марина (11-А клас),

Савосіна Віта (11-Б клас).

5. Міністерство преси та інформації –

Маркуш Ангеліна (10-А клас),

Козак Марія (10-Б клас),

Костюк Владислава  (11-Б клас),

Огороднік Алла (11-А клас).

6. Міністерство спорту і туризму –

Бойчук Дар’я (10-А клас),

Кретюк Артем (10-Б клас),

Щурова Крістіна (11-А клас),

Колодій Олег (11-Б клас).  

7. Міністерство фінансів –

Дацкова Яна (10-А клас),

Гриб Світлана (10-Б клас),

Фросталюк Діана (11-А клас),

Паламарчук Владислав (11-Б клас).

8. Міністерство контролю й ревізії  –

Маркуш Аліна (10-А клас),

Шевцова Дарія (10-Б клас),

Бондаренко Єлена (11-А клас),

Ремпович Вероніка (11-Б клас).

Підсумок зборів підвела директор Обласного наукового ліцею-інтернату Хілінська Л.В., яка привітала новообраний уряд на чолі з Вовк Віолеттою та побажала раді учнівського самоврядування продуктивної командної роботи творчого натхнення, успіхів у реалізації наміченої програми.

Переглядів: 106 | Додав: natali
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2021-2015