Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Лютий 2013  »

Ліцей плекає наукову зміну

12-14 лютого 2013 року в Обласному гуманітарному ліцеї відбулася науково-практична конференція викладачів та учнів за темою: «Крок за кроком до  формування творчої особистості ХХІ століття».

У пленарному засіданні взяли участь 15 юних науковців: В.Закшевський (11-Б клас) (тема роботи: «Соціальний захист дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування». Науковий керівник: О.В.Лемпій); Н.Кавалер (11-А клас) (тема роботи: «Християнські мотиви в романі Ф.Достоєвського «Злочин і кара». Науковий керівник: Л.В.Хілінська); В.Карнаух (11-А клас)  (тема роботи: «Іван Франко – популяризатор найкращих досягнень німецької культури». Науковий керівник: Г.Г.Шостаківська); Б.Гаманюк (11-Б клас) (тема роботи: «Експлуатація дітей в Україні як злочин». Науковий керівник: О.В.Лемпій); О.Дерій (11-Б клас) (тема роботи: «Світ поезії живе в мені». Науковий керівник: Г.Ф.Королюк); К.Солодуха (10-Б клас) (тема роботи: «Протестантизм на Поділлі». Науковий керівник: Т.В.Ковальчук);
І.Полянська
(11-Б клас) (тема роботи: «Корпусу Миру – 50 років». Науковий керівник: Л.В.Хорошун); О.Гнибіда (11-А клас) (тема роботи: «Українські антропоніми: від витоків до сьогодення». Науковий керівник: Л.М.Слободянюк); О.Перевертаний (11-Б клас) (тема роботи: «Українське козацтво у творах мистецтва». Науковий керівник: М.В.Мороз); І.Павлюк (10-А клас) (тема роботи: «Абстрактна лексика як засіб творення кінематографічного коду в повісті О.Довженка «Зачарована Десна». Науковий керівник: А.П.Ковальська); Р.Криштоф (11-Б клас) (тема роботи: «Заподіяння моральної шкоди в Україні: сучасний стан і правові проблеми». Науковий керівник: О.В.Лемпій); О.Михайлова (10-Б клас) (тема роботи: «Агресивність як форма поведінки молодших школярів». Науковий керівник: Н.А.Дусь); Е.Ординська (11-А клас) (тема роботи: «Переслідування Римо-католицької церкви в Україні в радянський період». Науковий керівник: І.В.Харитонова); Ю.Гавриленко (10-А клас) (тема роботи: «Функції, їх властивості та графіки. Використання графіків у житті». Науковий керівник: Н.О.Погребнюк); І.Зубченко (10-А клас) (тема роботи: «Тригонометричні рівняння. Розв’язування тригонометричних рівнянь». Науковий керівник: Н.О.Погребнюк). Учні представили власні напрацювання та спільну дослідницьку роботу 10 секцій ліцейського наукового товариства «Перспектива»  Вінницького територіального відділення МАН України.

Під час конференції в наукову полеміку активно включилися ліцеїсти 10-х та 11-х класів.

Секційні засідання працювали впродовж двох наступних днів.

Чергова науково-практична конференція, проведена в ліцеї, засвідчила наполегливе прагнення учнівської молоді до активної пошукової діяльності і перших самостійних відкриттів, сприяла виробленню в старшокласників готовності до  вільного входження в сучасний  європейський освітній простір.