Головна » 2014 » Лютий » 12 » Ліцей плекає наукову зміну
Ліцей плекає наукову зміну

10-12 лютого 2014 року в Обласному гуманітарному ліцеї відбулася науково-практична конференція викладачів та учнів за темою: «Крок за кроком до  формування творчої особистості ХХІ століття».

У пленарному засіданні взяли участь 13 юних науковців: І.Павлюк (11-А клас) (тема роботи: «Абстрактна лексика як засіб творення кінематографічного коду в повісті О.Довженка «Зачарована Десна». Науковий керівник: А.П.Ковальська); Ю.Гавриленко (11-А клас) (тема роботи: «Проблема обов’язку в драмі Г.Ібсена «Ляльковий дім»: примус моралі чи свобода вибору особистості?». Науковий керівник: Л.В.Хілінська); С.Без’язична (11-А клас) (тема роботи: «Анатолій Бортняк – полум’яний співець надбужанського краю». Науковий керівник: Г.Ф. Королюк); М.Фурман (11-А клас) (тема роботи: «Ідейно-художні і мовно-стилістичні особливості колискової пісні». Науковий керівник: О.І.Бобир); Д.Довідна (11-Б клас) (тема роботи: «Специфіка журналістської творчості: історичний і методологічний аспекти». Науковий керівник: Т.М.Лебединська); А.Заболотчук  (11-Б клас) (тема роботи: «Інтерв’ю як один із засобів комунікації». Науковий керівник: Т.В.Галузінська); С.Дмитрик (11-А клас) (тема роботи: «Особливості американського варіанту англійської мови (за матеріалами пісень американських виконавців)». Науковий керівник: К.А.Павлін); Н.Мирниця (10-Б клас) (тема роботи: «Захист прав дітей у сучасній Україні». Науковий керівник: Г.О.Шмирко); К.Солодуха (11-Б клас) (тема роботи: «Протестантизм на Поділлі». Науковий керівник: Т.В.Ковальчук); Ю.Дікун (11-А клас) (тема роботи: «Фізико-географічні чинники формування ґрунтового покриву Вінниччини (на прикладі Барського району)». Науковий керівник: В.І. Корінний); О.Михайлова (11-Б клас) (тема роботи: «Корупційні ризики в державній службі: методи виявлення та шляхи їх викорінення». Науковий керівник: О.В. Лемпій); Д.Захарчук (11-А клас) (тема роботи: «Управління державним боргом України». Науковий керівник: В.В.Зянько); В.Мартишев (10-А клас) (тема роботи: «Ущільнення зображень із втратами інформації». Наукові керівники: В.П.Майданюк; О.Д.Самборська). Учні представили власні напрацювання та спільну дослідницьку роботу 10 секцій ліцейського наукового товариства «Перспектива»  Вінницького територіального відділення МАН України.

Під час конференції в наукову полеміку активно включилися ліцеїсти 10-х та 11-х класів.

Секційні засідання працювали впродовж двох наступних днів.

Чергова науково-практична конференція, проведена в ліцеї, засвідчила наполегливе прагнення учнівської молоді до активної пошукової діяльності і перших самостійних відкриттів, сприяла виробленню в старшокласників готовності до  вільного входження в сучасний  європейський освітній простір.

«  Лютий 2014  »