Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Жовтень 2019  »

ЛІЦЕЙ СВЯТКУЄ ПОВНОЛІТТЯ

СВЯТО ПОВНОЛІТТЯ «ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, ЛІЦЕЮ!»

25 жовтня 2019 року в Обласному гуманітарному ліцеї для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулося Свято Повноліття «Із днем народження тебе, Ліцею!».

Із великим творчим натхненням готувалися учні ліцею та їх наставники до цієї події, яка яскраво і масштабно розкрила різні аспекти ліцейського життя, історію закладу і його і творчі здобутки за 18 років.

Активну участь у підготовці свята та в його проведенні взяли батьки учнів. За їхньої ініціативи замовлено ювілейні значки для ліцеїстів і знято флешмоб «Я люблю тебе, Ліцей», у якому було задіяно майже весь учнівський склад.

Ініціативу в підготовці до свята виявили випускники ліцею. Вітальне відеоінтерв’ю з нагоди Повноліття закладу надіслали Олександр Бондар, випускник 2004 року, та Едуард Якобенчук, випускник 2008 року. Музичні номери учасникам святкової програми подарували Анастасія Вітковська (пісня «Мій ліцей – душа Поділля…»), випускниця 2017 року, та Яни Паламарчук (пісня «Родина»), випускниця 2019 року.

Відкриваючи свято, директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук П.Н. Савчук тепло привітав Ліцей із його Повноліттям і наголосив на тому, що вихованці навчального закладу гідно поповнюють ряди молодої, талановитої еліти України.

Про силу ліцейської дружби, неперервність зв’язків між різними поколіннями випускників та нинішніх учнів ліцею, про багату і яскраву історію ліцею, кожна сторінка якої творилася не одним поколінням ліцеїстів, їхніх батьків і, безумовно, педагогічним колективом, щиро говорила у своєму вітальному слові Л.В. Хілінська, директор Обласного гуманітарному ліцею.

Програма свята була насичена й оригінальна. Усі присутні мали змогу заново перегорнути найцікавіші сторінки ліцейської епопеї, переглянувши відеоінтерв’ю «Ліцей – це…» з першого фільму «Тут народжується майбутнє», відеорепортаж із 15-річного ювілею «Віват, Ліцею наш, віват!», відеозапис флешмобу «Я люблю тебе, Ліцею!».

Відеозапис «Ліцей – це…» органічно переплівся з інтерв’ю наживо, яке взяли в залі ведучі програми, Алла Огороднік і Віталій Ткач, у перших класних керівників перших ліцейських класів Г.П. Дяченко і Л.В Хорошун, першого вихователя О.М.Гулько, перших ліцеїстів, нині працівників коледжу – Ю.П Білик, І.Ю. Слободянюк, Н.А. Сторчак.

Зміст сюжетної лінії склали основні віхи програми свята Повноліття «Із днем народження тебе, Ліцею!» втілена у формі розкриття основних віх 18-річного літопису ліцею. Неповторний хіт «Вальс ліцеїста» прозвучав у виконанні учнів 11-х класів – Ангеліни Воробйової, Олени Кулини і Дарії Веліщук. Студія вокально-хорового співу «Сузір’я» (керівник – О.П. Рудкевич) артистично виконала попурі на теми насиченого ліцейського життя. Приємні враження присутнім подарував легкий, плавний та граційний «Віденський вальс» у виконанні одинадцятикласника Влада Грисюка та його партнерки з бальних танців Юлії Півторикопної. Енергійний і виразний латиноамериканський формейшн з майстерним виконанням кожного руху творчо продемонстрували Вікторія Ходаніцька і група «Денс-стиль».

Заключним акордом свята стала пісня «Тобі, Україно, тобі…» у виконанні ліцейської студії «Сузір’я»: Дмитра Кухара, Віталія Ткача, Ангеліни Воробйової, Костянтина Берези, Олени Кулини, Владислава Сотнійчука, Богдана Копача, Андрія Мукомела, Максима Павлишина, Дарини Веліщук, Тетяни Кривенької, Катерини Полуян, Анни Трибунської, Марини Фасти, Марії Важеніної, Віолетти Вовк, Ірини Німачук, Артема Котлярова, Вероніки Ремпович, Світлани Семенової, Марії Фурман.

Несподіванкою для учасників і гостей святкової програми став солодкий сюрприз від педагогічного колективу ліцею – іменинний торт, прикрашений розписом барвистих квітів і яскравим адресом – «Вітаємо Ліцей із Повноліттям!»

Неперевершеними ведучими стали Віталій Ткач, учень 11-А класу, та Алла Огороднік, учениця 10-А класу.

Програма Свята Повноліття «Із днем народження тебе, Ліцею!» була підготовлена виконана на високому професійному рівні і сприймалася як творчий звіт про багаторічну сумлінну працю педагогічного колективу ліцею-інтернату, про його вагомий внесок у реалізацію Державної цільової програми роботи з обдарованими дітьми.

Яскравою згадкою про незабутню зустріч у родинному ліцейському колі залишаться для всіх присутніх на заході пам’ятні світлини: тут пліч-о-пліч стоять сьогоднішні учні та випускники ліцею, адміністрація коледжу, викладачі-наставники і батьки ліцеїстів – усі, хто душею і серцем із Ліцеєм.