Обласний гуманітарний ліцей-інтернат

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Ліцей вітає працівників освіти
Ліцей вітає працівників освіти

П’ятого жовтня в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти.

Організаторами дійства були учні 11-А класу під курівництвом Ганни Феодосіївни Королюк. Уперше за всю історію коледжу проведення такого урочистого дійства було доручено Обласному гуманітарному ліцею.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора з навчально-організаційної роботи В.М. Хомчак. Він висловив слова вдячності всім працівникам освіти за невтомну, самовіддану, жертовну працю і вручив кращим викладачам коледжу та вихователям ліцею почесні грамоти.

Успішним був дебют ведучих свята: Вадима Солоненка, Юлії Мамет, Олександра Шевченка та Ярослави Гончарук.

Зі сцени звучали музичні номери вокально-хорової студії «Сузір’я» (керівник Шинельова А.В.). Окрасою свята стали музичні номери у виконанні Галини Вітенко, Ольги Шуріпи, Валентина Бобчака, Іванни Лисак.

Майстерною грою на саксофоні нас зачарував Олег Чернілевський, а музичні композиції Андрія Мілінчука просто приголомшили зал.

Святковий випуск новин, проводений Анастасією Сеник, Наталією Войтович та Олесею Назаренко, ознайомив гостей свята з історією виникнення та розвитку древньої освітянської професії від античних часів до сьогодення.

Молодіжний, енергійний, запальний танець продемонстрували Юлія Мамет, Діана Табак, Тетяна Панчоха, Анатасія Сеник, Тетяна Довгань Наталія Войтович, Діана Патлатюк, Оксана Щецяк та Анастасія Воробйова.

Гумористичний гороскоп для вчителів презентували: Наталя Зінчук, Олеся Назаренко, Наталія Войтович, Діана Патлатюк, Тетяна Довгань, Оксана Щецяк, Анастасія Сеник, Галина Вітенко, Дарина Піддубна, Аліна Анохіна.

Шановні викладачі, натхнення вам, мудрості, терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

Галина Вітенко, учениця 11-А класу Обласного гуманітарного ліцею

«  Жовтень 2015  »