Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Ліцейське наукове товариство готове до нового старту
Ліцейське наукове товариство готове до нового старту

1 жовтня 2014 року в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбулася настановча конференція з питань організації роботи ліцейського наукового товариства «Перспектива» у 2014-2015 навчальному році.

Перед учасниками заходу, учнями 10-их та 11-их класів, виступила директор  Обласного гуманітарного ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, яка ознайомила присутніх  з історією створення Малої академії наук України і ліцейського наукового товариства «Перспектива»  Вінницького територіального відділення МАН, його структурою.

Даючи настанови учням щодо організації  їх науково-пошукової роботи в новому навчальному році, Людмила Валентинівна нагадала їм слова президента МАН України С. Довгого: «Якщо ми хочемо виграти завтрашній день, то зробимо це лише завдяки  високоякісній освіті».

У своєму виступі директор ліцею окреслила старшокласникам можливості для застосування набутих ними знань. Це, зокрема, підготовка до уроків і активність у їх проведенні; участь у предметних олімпіадах, турнірах, творчих та інтелектуальних  конкурсах, у  педагогічному й правознавчому лекторіях, тематичних вечорах тощо.

Особливу увагу учнів Людмила Валентинівна звернула на етапи науково-дослідницької роботи: вибір теми для наукового пошуку; визначення його мети і завдань; формулювання гіпотези; визначення методів дослідження;  складання попереднього плану;  вивчення джерельної бази з обраної теми; написання роботи за визначеним планом; підготовка тез виступу та мультимедійної презентації;  захист роботи.

Зацікавила  присутніх інформація керівника ліцею про успішні результати проходження ЗНО випускниками 2014 року, у минулому активними учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. У слайдовій фотопрезентації, запропонованій Людмилою Валентинівною слухачам,  були представлені результати участі учнів ліцею в ІІ-ІІІ етапах конкурсу-захисту за весь період існування ліцейського наукового учнівського товариства.

На завершення директор Обласного гуманітарного ліцею ознайомила старшокласників з особливостями роботи консультпункту Вінницького територіального відділення МАН у 2014-2015 навчальному році:

1-ша неділя кожного місяця – секції біології, екології, психології, математики;

2-га неділя – секції медицини, хімії;

3-тя неділя – секції відділень технічних і комп’ютерних наук;

4-та неділя – секції історико-географічного відділення і відділення філології та мистецтвознавства.

«  Жовтень 2014  »