Ви Гість 
Вітаємо Вас Гість 
Головна РеєстраціяВихідВхід   
Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

19:42
Ліцейське наукове товариство готове до нового старту

Ліцейське наукове товариство готове до нового старту

 

   1 жовтня 2014 року в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбулася настановча конференція з питань організації роботи ліцейського наукового товариства «Перспектива» у 2014-2015 навчальному році.

   Перед учасниками заходу, учнями 10-их та 11-их класів, виступила директор  Обласного гуманітарного ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, яка ознайомила присутніх  з історією створення Малої академії наук України і ліцейського наукового товариства «Перспектива»  Вінницького територіального відділення МАН, його структурою.

    Даючи настанови учням щодо організації  їх науково-пошукової роботи в новому навчальному році, Людмила Валентинівна нагадала їм слова президента МАН України С. Довгого: «Якщо ми хочемо виграти завтрашній день, то зробимо це лише завдяки  високоякісній освіті».

   У своєму виступі директор ліцею окреслила старшокласникам можливості для застосування набутих ними знань. Це, зокрема, підготовка до уроків і активність у їх проведенні; участь у предметних олімпіадах, турнірах, творчих та інтелектуальних  конкурсах, у  педагогічному й правознавчому лекторіях, тематичних вечорах тощо.

 Особливу увагу учнів Людмила Валентинівна звернула на етапи науково-дослідницької роботи: вибір теми для наукового пошуку; визначення його мети і завдань; формулювання гіпотези; визначення методів дослідження;  складання попереднього плану;  вивчення джерельної бази з обраної теми; написання роботи за визначеним планом; підготовка тез виступу та мультимедійної презентації;  захист роботи.

 Зацікавила  присутніх інформація керівника ліцею про успішні результати проходження ЗНО випускниками 2014 року, у минулому активними учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. У слайдовій фотопрезентації, запропонованій Людмилою Валентинівною слухачам,  були представлені результати участі учнів ліцею в ІІ-ІІІ етапах конкурсу-захисту за весь період існування ліцейського наукового учнівського товариства.

 На завершення директор Обласного гуманітарного ліцею ознайомила старшокласників з особливостями роботи консультпункту Вінницького територіального відділення МАН у 2014-2015 навчальному році:

1-ша неділя кожного місяця – секції біології, екології, психології, математики;

2-га неділя – секції медицини, хімії;

3-тя неділя – секції відділень технічних і комп’ютерних наук;

4-та неділя – секції історико-географічного відділення і відділення філології та мистецтвознавства.

 

Переглядів: 425 | Додав: SV
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2020-2015