Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Квітень 2012  »

Ліцею, так тримати!
На рахунку наукового ліцейського товариства «Перспектива» Вінницького територіального відділення МАН України, яке функціонує з 2003 року, вже 8 перемог на ІІІ етапі (м. Київ) Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт.
    Восьму перемогу привезла у квітні 2012 року учениця 11-А класу Даріна Стасюк, яка виборола ІІІ місце, захистивши науково-дослідницьку роботу зі світової літератури на тему: «Філософія оптимістичної старості в повісті-притчі Ернеста Хемінгуея «Старий і море» .
  Над цією темою Даріна працювала впродовж двох років під керівництвом Людмили Валентинівни Хілінської, викладача світової літератури, викладача-методиста, заступника директора по Обласному гуманітарному ліцею.
   Ділячись враженнями про конкурс, Даріна визнає, що здобути перемогу було нелегко. І справа не тільки в тому, що потрібно було тривалий час працювати над дослідженням теми (хоча це визначає половину успіху). В ході конкурсу виявилося, що на перемогу претендує кожен його учасник. Надзвичайно багато залежало і від результатів контрольної роботи, і від уміння зосередитися й правильно  побудувати свій виступ, а потім гідно опонувати своїм суперникам.
    Безумовно, досвід Даріни Стасюк, здобутий на Всеукраїнському рівні, збагатив не тільки саму одинадцятикласницю, але й, сподіваємося, наступні покоління ліцеїстів-переможців.
     Тож так тримати, ліцею!

Стасюк Даріна серед учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
(четверта справа)