Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Четвер, 18.10.2018, 18:46

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2016 » Травень » 28 » Малиновий дзвоник ліцейського дитинства
Малиновий дзвоник ліцейського дитинства

27 травня 2016 року в стінах Обласного гуманітарного ліцею пролунав Останній дзвінок для учнів 10-х та 11-х класів.

Розпочалося свято вже традиційною церемонією нагородження учнів грамотами і дипломами. За результатами 2015-2016 навчального року на Зоряний Олімп ліцею піднялися переможці в 11-ти номінаціях: «Інтелектуали ліцею», «Знавець української мови», «Знавці точних наук», «Юні науковці», «Спортивна гордість ліцею», «Юні аматори сцени», «Віртуози ліцею», «Золотий голос ліцею», «Поетичний Парнас», «Зірки ліцейської хореографії», «Юні художники».

Кожен клас виборов у 2015-2016 н.р. персональну номінацію, про що оголосили у своєму слові ведучі: 10-А клас – за постановку мюзиклу «Ромео і Джульєтта» (номінація «Юні аматори сцени»); 10-Б  – за кращий творчий проект (номінація «Автори оригінального відеопроекту»);  11-А  – за створення сучасної версії сценічної постановки драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня»  (номінація «Юні аматори сцени»); 11-Б – за оригінальні танцювальні постановки (номінація «Зірки ліцейської хореографії»).

Святкова атмосфера об’єднала на урочистій  традиційній лінійці викладачів, учнів та їх батьків. Але увага всіх присутніх була прикута в першу чергу до одинадцятикласників – завтрашніх випускників. На їх адресу прозвучали щирі вітання від директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського кандидата педагогічних наук П.Н. Савчука та директора Обласного гуманітарного ліцею Л.В. Хілінської;  напутні батьківські настанови дала І.В. Табак – мати учениці 11-А класу Діани Табак. Щемно прозвучали слова вітань і з уст десятикласників, для яких особливо хвилюючою стала мить розставання зі старшими ліцеїстами.

По-дорослому мудрими і водночас по-дитячому жартівливими були поради одинадцятикласників, адресовані  молодшим друзям, які в цей день стали на фінішну пряму й усвідомили свою відповідальність за майбутнє ліцею.

На святі прозвучав гімн ліцею, а мелодійний вальс ліцеїста плавно закружляв пари одинадцятикласників на коледжанському подвір’ї.

За давньою традицією, учні десятих класів вручили своїм друзям-одинадцятикласникам мініатюрні шкільні дзвоники і святковий випуск газети «Ліцеїст», а також пов’язали жовто-блакитні галстуки, які є одним із символів ліцейської  республіки ТЕМП. Несподіванкою свята стали яскраві Кульки-Мрії, які зринули в блакитну високість неба під бурхливі аплодисменти всіх присутніх на святі Останнього дзвоника.

Зі святкової лінійки випускники вийшли через символічну Арку Ліцейської Дружби. Ступаючи на Підкову Щастя, перед тим як вирушити в самостійне доросле життя, кожен одинадцятикласник загадував своє заповітне бажання.

Тож нехай мрії випускників Обласного гуманітарного ліцею 2016 року неодмінно здійсняться!  Альма-матер із нетерпінням очікуватиме на нові зустрічі зі своїми вихованцями.

Переглядів: 234 | Додав: LKa
«  Травень 2016  »