Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Четвер, 18.10.2018, 17:26

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2017 » Грудень » 1 » МОЛОДЬ ПРОТИ СНІДУ
МОЛОДЬ ПРОТИ СНІДУ

«ЗУПИНИМО ВІЛ/СНІД РАЗОМ»

Проблема боротьби зі СНІДом останнім часом гостро постала перед людством. Щодня від синдрому набутого імунодефіциту помирають тисячі людей. Ця хвороба розповсюджується надзвичайно швидкими темпами. З метою посилення боротьби з цією страшною недугою У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила 1 грудня Всесвітнім днем боротьби з ВІЛ/CНІДом.

Сьогодні, попри активні заходи медиків, швидкість поширення епідемії СНІДу залишається великою. Зараз на Землі, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, понад 30 мільйонів хворих. Щодня на нашій планеті інфікується близько 16 тисяч людей. На превеликий жаль, Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в нашій країні з ВІЛ-інфекцією живе близько 290 тисяч осіб. І тільки кожен другий знає про свій діагноз.

Найбільша кількість ВІЛ-інфікованих відноситься до вікової групи 15-30 років.

У рамках заходів до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, у переддень 1 грудня, в Барській районній бібліотеці було проведено інформаційно-просвітницьку виховну годину приурочену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом «Зупинись перед прірвою». Мета години інформування – пропаганда здорового способу життя, формування свідомого ставлення до власного здоров'я, проведення роз’яснювальної роботи серед молоді щодо небезпеки ВІЛ/СНІДу, способів його передачі, заходів, які допомагають уникнути хвороби та знайти порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми.

Бібліотекар Світлана Іванівна Сафонова, ведуча заходу, продемонструвала аудиторії тематичні короткометражні фільми з циклу «Перехрестя» про наслідки ВІЛ/СНІДу в житті людини, ознайомила ліцеїстів із першими ознаками перебігу хвороби, шляхами інфікування та способами профілактики ВІЛ/СНІДу, а також рекомендувала, як діяти в ситуаціях при виявленні ознак ВІЛ-інфекції.

Узявши участь у експрес-опитуванні «Ми за здоровий спосіб життя» учні ліцею мали можливість закріпити знання з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Завершився виховний захід переглядом книжкової виставки-застереження «СНІД: хто попереджений, той захищений».

«  Грудень 2017  »