Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Березень 2019  »

МОЛОДІЖНІ ДЕБАТИ

«ЧИ ПОТРІБНА УКРАЇНІ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЛЕГКИХ НАРКОТИКІВ?»

Останнім часом серед українських політиків і науковців усе частіше виникають дискусії щодо проблеми доцільності легалізації наркотичних засобів та психотропних речовин у нашій державі. На фоні підвищеної уваги до питання декриміналізації «легких» наркотиків зріс інтерес сучасної молоді до цієї важливої та неоднозначної проблеми.

21 березня 2019 року в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського було проведено учнівсько-студентські дебати на тему: «Легалізація легких наркотиків: за та проти». Захід зініціювали та організували Алекс Орта, менеджер з стратегічного розвитку, волонтер Корпусу Миру; Павлін Катерина Анатоліївна, голова циклової комісії викладачів іноземних мов; Кондратюк Оксана Володимирівна – модератор дебатів, викладач філологічних дисциплін.

Опозиційними сторонами спілкування стали учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату (Іванна Руднікова, Максим Шевчук, Сергій Лаврентюк, Віталій Ткач та Максим Павлишин), котрі виступали проти декриміналізації «легких» наркотиків, і представники 22-ЮЖ групи Барського гуманітарно-педагогічного коледжу (Мирослава Безсмертна, Анна Постовітюк, Марина Купчик, Анастасія Терещук та Віталій Маринюк), котрі, у свою чергу, виступили за легалізацію.

Актуальне питання одразу набуло бурхливого обговорення. Юнаки і дівчата під час дискусії висвітлювали досвід легалізації марихуани та статистичні дані інших країн, обговорювали неоднозначність проблеми в Україні та правовий аспект її вирішення. Виступи опонентів торкнулись різних сфер: медицини, економіки та законодавства України.

За перебігом публічних дебатів спостерігали глядачі, які також мали можливість приєднатися до обговорення проблеми.