Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Листопад 2020  »

Мова об’єднує всіх

УЧНІ ОБЛАСНОГО ГУМАНІТАРНОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЮВІЛЕЙНОГО ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату долучилися до ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Цьогоріч, в умовах дистанційного навчання, до наймасштабнішого мовного флешмобу десятикласники та одинадцятикласники приєдналися з власних домівок. Це вже не перший диктант, який юнаки та дівчата написали в онлайн-режимі, але для всіх він став особливим.

Пряма трансляція спецпроекту розпочалася о 9:00 на телеканалах UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура. Ведучі у студії Інна Москвіна та Роман Коляда розповіли історію радіодиктанту та головні нововведення цього року. Рівно о 9.30 у прямому ефірі акторка Римма Зюбіна розпочала читати текст диктанту «Виклики книжкової ери», автором якого став  письменник і видавець Іван Малкович.

Студію для написання цьогорічного диктанту облаштували у читальній залі Національної бібліотеки імені В.І. Вернадського, де відомі українці писали диктант із дотриманням карантинних вимог.

Усі бажаючі матимуть змогу перевірити правильність написання диктанту як самостійно, так і за допомогою фахівців.

Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26, Українське радіо, «Радіодиктант». Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Для цього слід сфотографувати або відсканувати написаний текст.

Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00. Після цього електронні листи не прийматимуть.

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проекту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Отож, бажаємо успіхів усім причетним

до ювілейного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності!