Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Лютий 2020  »

МУЗИЧНІ РИТМИ АМЕРИКИ

Яку роль відіграє музика в нашому житті? Що формує музичні смаки людини? Чи впливає музика на поведінку молоді? Чи покращує пам'ять особистості? Чи сприяє розвитку креативності? Ці та ряд інших питань мали можливість обговорити учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату під час позакласного заходу «Музичні ритми Америки», проведеного 19 лютого викладачем англійської мови Катериною Анатоліївною Павлін за участі волонтера Корпусу миру США Алекса Орти.

За круглим столом ліцеїсти більше дізналися про музичні жанри та відомих американських виконавців, а також познайомилися із музичними смаками та уподобаннями один одного. Усім було цікаво почути думки Алекса Орти про роль музики, так як він має ґрунтовну музичну освіту і володіє кількома музичними інструментами. Для багатьох юнаків та дівчат це був перший досвід спілкування з носієм мови. Завдяки присутності волонтера, вдалося створити автентичне навчальне середовище та неформальну атмосферу для щирого і невимушеного спілкування, у ході якого молодь активно висловлювала свої думки, ділилася емоціями щодо власних музичних смаків англійською мовою.

Обмінюючись враженнями від зустрічі, учні зазначили, що знайшли однодумців у ставленні до різних музичних жанрів, відчули згуртованість ліцейського колективу. Ліцеїсти висловили бажання і надалі брати участь у подібних заходах, щоб поділитися своїми захопленнями та пізнати світ інтересів інших.