Вітаємо Вас, Guest
Головна Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  April 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Guests: 1
Користувачів: 0

17:33
Національний мультипредметний тест

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ: ЗМІСТ, СТРУКТУРА, ОЦІНЮВАННЯ

24 березня 2022 року Верховної Ради України ухвалила законопроєкт №7132 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в сфері освіти». Відповідно до зазначеного документа, здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

Крім того, цим законопроєктом передбачено, що у 2022 році прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра буде здійснюватися в особливому порядку. Так як цього року неможливим є проведення зовнішнього незалежного оцінювання в традиційному форматі, для вступу для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти буде проведено національний мультипредметний тест (НМТ) на всі спеціальності (бюджетні місця), на кон’юнктурні та медичні спеціальності (зокрема, контракт).

Тестування відбуватиметься в комп’ютерному форматі, завдяки чому буде створено максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії. Для складання НМТ потрібна буде тільки особиста присутність (кожен випускник може складати тест тільки один раз). Загалом буде проведено 3 сесії складання НМТ.

Загальна кількість завдань мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено 90 хвилин. Випробування міститиме три блоки завдань: з української мови, математики, історії України.

Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.

Завдання будуть оцінені відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Український центр оцінювання якості освіти підготує демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь та мали можливість виконати завдання тренувального тесту онлайн.

Докладніше про зміст, структуру й оцінювання кожного блоку НМТ читайте у відповідних розділах.

УКРАЇНСЬКА МОВА

МАТЕМАТИКА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

Важливо! Для участі у національному мультипредметному тесті сертифікат учасника ЗНО у вигляді паперового документу не потрібний. Але учасникам майбутнього мультитесту будуть необхідні номер та PIN-код, зазначені в сертифікаті, за допомогою яких учасники отримують доступ до інформаційної сторінки учасника ЗНО. Ця сторінка необхідна для комунікації з учасниками тестування, бо саме на ній кожен учасник буде подавати відомості про підтвердження бажання взяти участь у тестуванні, вибір очікуваного міста перебування на час тестування тощо. Про перелік пунктів, де можна буде складати НМТ в Україні та поза її межами учасників повідомлять у червні

Звертаємо Вашу увагу на те, що починаючи з 25 лютого 2022 року за підсумками опрацювання комплектів реєстраційних документів для кожного учасника, інформацію про якого внесено до бази даних УЦОЯО, згенеровано номер та PIN-код сертифіката для доступу до персональної інформаційної сторінки. Формування сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання здійснено не буде, індивідуальних конвертів, що мали б бути вручені випускникам, не надсилатимуть.

Інформацію про номер і PIN-код сертифіката для доступу до сторінки можна отримати у координатора з реєстрації.

 

За матеріалами зайту УЦОЯО

Переглядів: 32 | Додав: natali
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2022-2015