Вітаємо Вас, Гість
«  Вересень 2022  »

НАШ ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ - 2022

ЛІЦЕЙСЬКИЙ ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ - 2022

Уже понад  двадцять років поспіль традиційно першого вересня в стінах нашого закладу освіти відбувається урочиста Посвята учнів нового набору в ліцеїсти – особливе свято, яке прокладає своєрідну межу між шкільним дитинством і ліцейською юністю.

Цьогоріч Посвята в ліцеїсти була незвичайною, бо овіяна смутком за полеглими на фронтах російсько-української війни і глибокою вдячністю їм за можливість жити, мріяти, навчатися в умовах воєнного часу. Тож усі присутні на заході вшанували пам’ять про загиблих українців хвилиною мовчання.

З особливим трепетом і тривогою слухали учасники заходу відеовітання з Першовереснем, які надійшли з лінії фронту від колишніх і теперішніх студентів коледжу, котрі в лавах ЗСУ мужньо  стоять на захисті нашої України.

Зі словами вітань із Першовереснем і найкращими побажаннями мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у навчанні до десятикласників звернулися Петро Несторович Савчук, директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», кандидат педагогічних наук, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», і Людмила Валентинівна Хілінська – директор Обласного наукового ліцею-інтернату, викладач-методист, учитель-новатор.

Олена Дмитрівна Самборська, заступник директора коледжу з навчальної роботи, доктор філософії, та Людмила Валентинівна Хілінська виконали почесну місію – вручили учням 11-х класів Юлії Здоровик, Анні Середюк, Софії Слободянюк (11-А),  Діані Янич (11-Б) похвальні грамоти за успіхи в навчанні у 2021-2022 році.

Особлива атмосфера творчості, родинного затишку і тепла, яка панує в Обласному науковому ліцеї-інтернаті, заполонила десятикласників під час  перегляду відеозапису флешмобу, присвяченого  20-річчю закладу.

Посвячуючи учнів десятих класів у ліцеїсти, одинадцятикласники вручили своїм молодшим друзям один із символів навчального закладу – значок ліцеїста, а також спеціальний випуск газети «Ліцеїст», у якому вміщено текст ліцейського гімну  і кодекс ліцеїста.

Після завершення заходу його ведучі, одинадцятикласники Юлія Здоровик і Арсеній Опольський, запросили всіх учасників до пам’ятної світлини, яка стала новою символічною сторінкою у великій історії Обласного наукового ліцею-інтернату.