Головна » 2017 » Жовтень » 23 » НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ
НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ

ЛІЦЕЙ ПЛЕКАЄ ЮНИХ НАУКОВЦІВ

18 жовтня в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбулася настановча конференція з питань організації роботи ліцейського наукового товариства «Перспектива» у 2017-2018 навчальному році.

Перед учасниками заходу, учнями 10-их та 11-их класів, виступила директор Обласного гуманітарного ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, яка ознайомила присутніх з історією створення Малої академії наук України і ліцейського наукового товариства «Перспектива» Вінницького територіального відділення МАН.

У своєму виступі директор ліцею окреслила старшокласникам можливості для застосування набутих ними знань. Це, зокрема, підготовка до уроків і активність у їх проведенні; участь у предметних олімпіадах, турнірах, творчих та інтелектуальних конкурсах, у педагогічному й правознавчому лекторіях, тематичних вечорах тощо.

Особливу увагу учнів Людмила Валентинівна звернула на структуру МАН, розмаїття секцій, у яких ліцеїсти матимуть змогу реалізувати свої наукові зацікавлення.

У слайдовій фотопрезентації, запропонованій Людмилою Валентинівною слухачам, були представлені результати участі учнів ліцею в ІІ-ІІІ етапах конкурсу-захисту за весь період існування ліцейського наукового учнівського товариства.

«  Жовтень 2017  »