Головна » 2013 » Червень » 7 » Навчальна практика в Обласному гуманітарному ліцеї
Навчальна практика в Обласному гуманітарному ліцеї

Навчальна практика  в Обласному гуманітарному ліцеї

В Обласному гуманітарному ліцеї триває навчальна практика з профільних предметів.

У 10 – Б класі (правознавчий профіль навчання) значне місце займає навчальна практика з правознавства, основним завданням якої є поглиблення знань і формування практичних навичок із вивченого курсу правознавства.

Під час навчальної практики учні 10 –Б класу під керівництвом викладача правознавства О.В. Лемпія здійснюють екскурсії для ознайомлення з роботою державних установ та правоохоронних органів Барського району.

Гостинно зустріли майбутніх правознавців у відділі юстиції Барського району. Провідний спеціаліст відділу юстиції Якубчик Інна Вільївна (до речі, колишня випускниця правознавчого класу ліцею) та інші відповідальні працівники розповіли ліцеїстам про структуру, завдання і роботу районного відділу юстиції та його структурних підрозділів: державної виконавчої та державної реєстраційної служби, ОРАЦСу.

Цікавим за свідченням учнів, було ознайомлення з роботою органу реєстрації актів цивільного стану громадян. Майбутні правознавці знайшли відповіді на питання про реєстрацію та припинення шлюбів, реєстрацію та зміну імен, прізвищ тощо.  Цікавили учнів й окремі статистичні данні по Барському району, зокрема про народжуваність, смертність, міграцію населення. Залишилися на згадку учням і фото із зали урочистостей ОРАЦСу.

Цього річ (як і в попередні роки) учні відвідали й місце роботи приватного нотаріуса О.М. Мельника. завжди цікава й доступна розповідь Олександра Миколайовича про функції нотаріату в Україні, особливості роботи нотаріуса демонструє учням з уст практикуючого юриста особливості цього виду правової діяльності.

У середу, 5 червня, ліцеїсти-правознавці були присутні на засіданні суду в

цивільній справі, ознайомилися з процедурою проведення судового засідання, побачили змагальність сторін у ході судового слідства.

На черзі в ліцеїстів традиційна екскурсія до районного відділу внутрішніх справ та зустріч із прокурором.

Теоретичні знання набуті в ході вивчення розділу «Теорія держави і права», тем, присвячених структурі і функції правоохоронних органів, знайшли на думку ліцеїстів, наочне практичне підтвердження і стануть важливим підґрунтям для подальшого поглибленого вивчення права.

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2
«  Червень 2013  »