Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Січень 2021  »

НОВИЙ РІК МОГО ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА

Усі діти і дорослі з нетерпінням чекають свята Нового року. «Ялинка», «подарунки», «салют», «здійснення мрії», «святковий настрій» – із такими словами для більшості з нас  (а може, таки для кожного?) асоціюється загадкове Новоріччя.

І кожен сподівається, що зустріч із Новим роком пройде незабутньо, чарівно, неповторно… Так, глибоко в душі всі ми залишаємося  мрійниками!..

Радісний і святковий новорічний настрій не обминув і учнів нашого ліцею, які охоче взяли участь у творчому проєкті «Новий рік мого щасливого дитинства». Перегорнувши книгу спогадів, вони пригадали  найцікавіші та найщасливіші миті свого життя, коли в останній день року перетворювалися на Сніжинку, Зайчика, Ведмедика, Лисичку…і поринали в диво-казку.

Безумовно, творчий проєкт «Новий рік мого щасливого дитинства» це прекрасний спогад наших ліцеїстів про найяскравіше, найвеселіше, найдивовижніше свято в житті кожного з нас. І він знову підтверджує справедливість слів знаменитої Ліни Костенко: «Душа летить в дитинство, як у вирій, бо їй на світі тепло тільки там».

Тож  нехай ця солодка ностальгія  бодай на мить віднесе нас на крилах мрії у світлі й безтурботні дитячі роки. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться!

Вірмо в чудеса! І вони неодмінно стануть реальністю!

З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!