Головна » 2013 » Березень » 6 » Нумо, дівчата!
Нумо, дівчата!

5 березня в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі відбулось спортивне свято «Нумо, дівчата», присвячене Міжнародному жіночому дню. Захід підготували викладачі циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни, а ведучими були учні 11-Б класу Вадим Закшевський та Олександр Перевертаний.

За перемогу в конкурсах змагалися чотири команди: «Правознавець», «Педагог», «Митець» та команда Обласного гуманітарного ліцею «Ліцеїст», до складу якої увійшли учениці десятих та одинадцятих класів (Аліна Палюра, Юлія Христофор, Валентина Кошкарова, Альона Панасюк, Анастасія Надибська, Інна Захарчук).

Учасниці спортивно-розважального свята змагалися в таких конкурсах: «З м’ячем крізь обручі», «Снайпери», «Стрибки в мішках», «Риболовля», «Подолання перешкоди», «Комбінована естафета».

Під час заходу лунали запальні музичні композиції у виконанні студентів коледжу Василя Васюти, Ганни Сошинської, Сергія Бабійчука, Марини Залевської  та ліцеїстів Вадима Закшевського і Руслани Криштоф.

У напруженій боротьбі за перемогу усі команди виявили максимум зусиль та спритності, спортивного азарту та наполегливості.

Після проведення загальних підсумків, суддівська колегія розподілила місця таким чином:

І місце – команда «Ліцеїст» ;

ІІ місце – команда «Правознавець»;

ІІІ місце – команда «Педагог»;

ІV місце – команда «Митець»

Наприкінці свята учасникам  вручили грамоти та солодкі подарунки. Усі присутні отримали багато чудових вражень і зарядилися позитивним настроєм.

«  Березень 2013  »