Меню сайту
Контакти
23000
Україна
Вінницька область
м. Бар
майд. Грушевського, 1

тел. (04341)2-11-72
eMail:
bar_bpu_licej@ukr.net
Погода у місті
Бар (м.)
Архів записів
Головна » 2013 » Грудень » 23 » ІІ етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад
14:43
ІІ етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

ІІ етап

Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

 

З 09 листопада по 22 грудня 2013-2014 навчального року відбувався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Активними учасниками предметних олімпіад стали учні Обласного гуманітарного ліцею.

 



ВІТАЄМО
 переможців ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

 

Фізкультура і спорт

11 клас – І місце – Цицюрський Юрій Миколайович,

                                      Фурман Марина Олегівна

                   ІІ місце – Кирилюк Мар’ян Сергійович

                                      Захарчук Інна Володимирівна

                 ІІІ місце – Григораш Дмитро Олегович

                                      Панасюк Альона Олександрівна

      Педагогіка і психологія

11 клас – І місце – Довідна Діана Володимирівна

                  ІІ місце – Фурман Марина Олегівна

                                    Михайлова Олена Володимирівна

               ІІІ місце Мазур Катерина Павлівна

Математика

10 клас – І місце  – Мартишев Владислав Олегович

                   ІІ місце – Слободянюк Микола Васильович

                  ІІІ місце – Степанець Юлія Костянтинівна

11 клас – І місце   Гавриленко Юлія Олександрівна

                   ІІ місце  – Захарчук Дарія Дмитрівна

                  ІІІ місце – Івашенко Юлія Миколаївна

Українська мова та література

10 клас – І місце   – Сідлецька Діана Сергіївна

                    ІІ місце  – Кривошия Ольга Іванівна

                   ІІІ місце – Квятковська Діана Анатоліївна

                                        Кузик Олеся Анатоліївна

11 клас – І місце   – Абрамович Віталіна Віталіївна

                   ІІ місце  – Мазур Катерина Павлівна

                  ІІІ місце  – Довідна Діана Володимирівна

Фізика

10 клас – І місце    – Мартишев Владислав Олегович

                   ІІ місце   – Філіпов Руслан Олегович

                    ІІІ місце – Слободянюк Микола Васильович

11 клас – І місце   – Рудик Владислав Анатолійович

                   ІІ місце  – Комар Андрій Сергійович

                 ІІІ місце  – Дудник Олександр Олегович

Історія

10 клас – І місце     – Кравчук Ганна Костянтинівна

                    ІІ місце    – Слободянюк Микола Васильович

                    ІІІ місце  – Ткачук Лілія Олегівна

11 клас – І місце     – Мазур Катерина Павлівна

                    ІІ місце    – Довідна Діана Володимирівна

                    ІІІ місце  – Заболотчук АллаВячеславівна

Німецька мова

10 клас – І місце     – Кравчук Ганна Костянтинівна

                   ІІ місце    – Кузик Олеся Анатоліївна

                   ІІІ місце  – Степанець Юлія Костянтинівна

11 клас – І місце     – Михайлова Олена Володимирівна

                   ІІ місце   – Бойко Альона Анатоліївна

                 ІІІ місце   – Повар Ольга Євгеніївна

Біологія

10  клас – І місце  – Фурман Аліна Олегівна

                     ІІ місце   – Покровська Юлія Володимирівн

                                              Слободянюк Микола Васильович

                  ІІІ місце    – Філіпов Руслан Олегович

   11   клас – І місце  – Зубченко Інна Вікторівна

                 ІІ місце      – Івашенко Юлія Миколаївна

                                        Бойко Альона Анатоліївна

                 ІІІ місце    – Криворука Микола Олександрович

Інформаційні технології

10 клас – І місце    – Мартишев Владислав Олегович

                 ІІ місце     – Щаслива Євгенія Юріївна

                                         Покровська Юлія Володимирівна

                 ІІІ місце    – Мирниця Наталя Володимирівна

                                         Ткачук Лілія Олегівна

                                         Кузик Олеся Анатоліївна

                                          Антонюк Ольга Петрівна

11 клас – І місце      – Павлюк Ірина Ігорівна

                     ІІ місце   – Самборська Тетяна Михайлівна

                                         Доровський Василь Олексійович

                 ІІІ місце    – Захарчук Інна Володимирівна

                                         Заболотчук Алла Вячеславівна

                                         Войцицький Олександр Володимирович

                                         Фурман  Марина Олегівна

                                        Повар Ольга Євгеніївна

Географія

10 клас – І місце   –  Слободянюк Микола Васильович

                 ІІ місце    –  Сідлецька Діана Сергіївна

                 ІІІ місце  –  Філіпов Руслан Олегович

11 клас – І місце     –  Івашенко Юлія Миколаївна

                 ІІ місце    –  Зубченко Інна Вікторівна

                 ІІІ місце  –  Гавриленко Юлія Олександрівна

Англійська мова

10 клас – І місце    –   Сідлецька Діана Сергіївна

                   ІІ місце   –   Фурман Аліна Олегівна                                     

                  ІІІ місце  –  Ткачук Ольга Олександрівна

                                         Сорока Ольга Вікторівна

11 клас – І місце   –  Абрамович Віталіна Віталіївна

                 ІІ місце    –  Без’язична Світлана Леонідівна

                                       Довідна Діана Володимирівна

                ІІІ місце   – Гавриленко Юлія Олександрівна

                                       Павлюк Ірина Ігорівна

                                              Правознавство

10 клас – І місце   –  Ткачук Ольга Олександрівна

                 ІІ місце    –  Мирниця Наталія Володимирівна                                    

                 ІІІ місце  – Кульбаба Дмитро Валерійович

11 клас – І місце – Михайлова Олена Володимирівна

                                     Солодуха Каріна Миколаївна

                 ІІ місце  – Довідна Діана Володимирівна

                 ІІІ місце   – Заболотчук Алла Вячеславівна

ХІV Міжнародний конкурс з української мови

імені Петра Яцика

10 клас – І місце    – Сідлецька Діана Сергіївна

                 ІІ місце     – Слободянюк Микола Васильович                                    

                 ІІІ місце   – Покровська Юлія Володимирівна

11 клас – І місце    – Зубченко Інна Вікторівна

                 ІІ місце    – Без’язична Світлана Леонідівна

                                 Абрамович Віталіна Віталіївна

                 ІІІ місце    – Довідна  Діана Володимирівна

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка

10 клас – І місце    – Фурман Аліна Олегівна

                 ІІ місце     – Слободянюк Микола Васильович                                  

                 ІІІ місце   – Ткачук Лілія Олегівна

11 клас – І місце    – Дмитрик Світлана Василівна

                 ІІ місце     – Гавриленко Юлія Олександрівна

                 ІІІ місце   – Зубченко Інна Вікторівна

 

 

Переглядів: 314 | Додав: SV
Новини
Зразки тестових завдань
Пошук
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
. . . . . . . . .
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Час працює на нас
Час триває досить довго для того, хто користується ним; хто ж працює і мислить, розширює його межі.
Вольтер

Табло автовокзалу БАР
Розклад руху
автобусів

ReLaX
Друзі сайту
  • Український ЦОЯО
  • Сайт Президента України
  • Сайт Верховної ради України
  • Кабінет міністрів України
  • Міністерство овіти і науки України
  • Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації
  • Освіта Вінниччини
  • Освітній портал "ПедПреса"
  • "ПедПреса" (оновлений сайт)
  • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
  • Газета "Вінниччина"
  • Медіа-Бар
  • Веб-сайти ВНЗ та ПТНЗ Вінниччини
  • Вислови про навчання
  • Додаток ліцеїста
    УЦОЯО
    Рідне
    Мова
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0