Ви Гість

ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ОБЛАСНОГО ГУМАНІТАРНОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ

ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

ОБЛАСНОГО ГУМАНІТАРНОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ

29 липня 2020 року на платформі ZOOM відбулось онлайн-засідання педагогічної ради Обласного гуманітарного ліцею-інтернату, у ході якого було розглянуто питання про відрахування здобувачів освіти із числа учнів 11-х класів Обласного гуманітарного ліцею-інтернату у зв’язку із здобуттям повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році.

Члени педагогічної ради  розглянули ряд питань: про зарахування учням 11-х класів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, результатів державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання; про нагородження здобувачів освіти золотою медаллю «За  високі досягнення у навчанні» та срібною медаллю «За досягнення у навчанні»; про нагородження здобувачів освіти Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».

В онлайн-засіданні взяли участь адміністрація Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського та викладачі ліцею-інтернату.

Голова педагогічної ради Савчук П.Н. у своєму виступі визначив пріоритетні напрями роботи навчального закладу в період вступної кампанії.

Хілінська Л.В., директор ліцею-інтернату, звернула увагу учасників педради на визначені Українським центром оцінювання якості освіти порогові бали «склав/не склав» з усіх навчальних предметів; ознайомила педагогічних працівників із результатами державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали випускники ліцею-інтернату у 2019/2020 навчальному році.

Хілінська Л.В. винесла на обговорення проєкт рішення педагогічної ради:

- на підставі результатів  річного оцінювання, державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання  відрахувати 21особу  з числа учнів 11-А класу (універсальний профіль  навчання)  і видати свідоцтва  за курс повної  загальної середньої освіти;

- на підставі результатів  річного оцінювання, державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання  відрахувати 14 осіб  із числа учнів 11-Б класу (правовий профіль навчання) і видати свідоцтва  за курс повної  загальної середньої освіти;

- зарахувати результати державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання здобувачам освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році на підставі заяв батьків;

- видати свідоцтво  з відзнакою за курс повної  загальної середньої освіти  і нагородити золотою медаллю «За  високі досягнення у навчанні»:

Кичак Діану Віталіївну,

Ткача Віталія Сергійовича,

Попіловську Олесю Андріївну;

видати свідоцтво  з відзнакою за курс повної  загальної середньої освіти  і нагородити срібною медаллю «За досягнення у навчанні»

Полуян Катерину Володимирівну;

видати свідоцтво  за курс повної  загальної середньої освіти  і нагородити Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні   окремих предметів»:

Кичак Діану Віталіївну,

Кривеньку Тетяну Вікторівну,

Кухара Дмитра Анатолійовича,

Навроцького Дениса Анатолійовича,

Полуян Катерину Володимирівну,

Попіловську Олесю Андріївну,

Ткача Віталія Сергійовича,

Шелепун Діану Олександрівну;

викладачам-предметникам виставити бали за державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання в класному журналі в колонку з написом «ДПА» без зазначення дати після колонки з написом «Річна» за офіційно отриманими результатами зовнішнього незалежного оцінювання на підставі заяв, які зареєстрували батьки здобувачів освіти.

У підсумку засідання членам педагогічного колективу було запропоновано долучилися урочистостей, присвячених випуску учнів 11-х класів ліцею-інтернату, що відбудуться в онлайн-форматі на платформі ZOOM 30 липня 2020 року о 12.00.