Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Понеділок, 18.06.2018, 03:58

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2018 » Червень » 1 » ОСТАННІЙ ДЗВІНОК - 2018
ОСТАННІЙ ДЗВІНОК - 2018

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК ПРОЛУНАВ...

29 травня в Обласному гуманітарному ліцеї пролунав останній дзвінок, який сповістив десятикласників про завершення навчального року та початок довгоочікуваних літніх канікул, а випускників-одинадцятикласників покликав у самостійний світ дорослого життя.

На початку свята з вітальними словами до учнів, батьків, викладачів, гостей свята звернулися директор Барського гуманітарно-педагогічного колежду імені Михайла Грушевського Петро Нестерович Савчук та директор Обласного гуманітарного ліцею Людмила Валентинівна Хілінська. Теплі слова привітань та мудрі настанови педагогів на майбутнє надовго запам’ятаються ліцеїстам.

Упродовж заходу всі присутні мали можливість сторінка за сторінкою перегорнути ліцейський щоденник і згадати найяскравіші та найцікавіші події з незабутнього ліцейського життя, а також ще раз відчути солодкий смак успіхів і перемог. Директор Обласного гуманітарного ліцею Людмила Валентинівна Хілінська та заступник директора коледжу з навчальної роботи Володимир Миколайович Хомчак нагородили Почесними грамотами кращих учнів у номінації «Обличчя ліцею 2018 року».

Щирими, теплими словами привітали випускників десятикласники і вручили їм символічні значки та святковий випуск газети «Ліцеїст». За гарною традицією учні одинадцятих класів передали десятикласникам символічний Факел Знань.

Позитивні емоції подарували всім присутнім музичні композиції у виконанні одинадцятикласниці Світлани Шаповалової та десятикласниці Яни Паламарчук. Неабиякий інтерес гостей свята викликало інтерв’ю у реальному часі, яке ведучі взяли у випускників ліцею, класних керівників Г.Ф. Королюк і Н.А. Косюк та педагога-вихователя С.Д. Середюк.

Наприкінці свята випускники ліцею 2018 року пройшли через символічну Райдужну Арку Успіху, а ступаючи на Підкову Щастя, перед тим як вирушити в самостійне доросле життя, кожен одинадцятикласник загадав своє найзаповітніше бажання!

Тож бажаємо випускникам здійснення всіх найзаповітніших мрій у новому дорослому житті!

«  Червень 2018  »