Головна » 2013 » Травень » 25 » останній дзвоник
останній дзвоник

І ось останній пролунав дзвінок…

24 травня в Обласному гуманітарному ліцеї відбулося свято Останнього дзвоника. Для випускників – це віха, яка відділяє безтурботне дитинство від незвіданого майбуття, підведення перших самостійних підсумків, розставання з однокласниками, друзями, учителями, з ліцейським життям.

Людмила Валентинівна Хілінська.

Під час свята почесними грамотами та дипломами було нагороджено учнів-переможців
Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а також переможців
XV Всеукраїнського турніру юних істориків.

Із щирими вітаннями до випускників звернулися десятикласники й вручили їм галстуки, кульки «мрій» та святковий випуск газети «Ліцеїст». За гарною традицією учні одинадцятих класів передали прапор, штандарт Обласного гуманітарного ліцею та Факел Знань десятикласникам. Ці символи  супроводжують кожне покоління ліцеїстів.

Наприкінці свята одинадцятикласники випустили в небо кульки «мрій». Сподіваємося, що  мрії  випускників ліцею обов’язково здійсняться .

«  Травень 2013  »