Головна » 2016 » Лютий » 21 » Першість коледжу з волейболу
Першість коледжу з волейболу

З 08 лютого по 19 лютого 2016 року в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулися змагання з волейболу серед учнівсько-студентських колективів I-II курсів.

Оскільки волейбол вирізняється серед ігрових видів спорту, насамперед, своєю спритністю, динамічністю і командною гармонійністю, приємно відзначити,  що учні десятих класів  Обласного гуманітарного ліцею здобули ряд перемог.

За результатами змагань серед учнів десятих класів та студентів перших курсів турнірні місця розприділилися наступним чином:

I місце – збірна дівчат 10-А класу (О. Білобровко, Н. Гаврилюк, І. Галкіна, А. Зелінська, С. Максимчук, Ю. Почапська);

II місце – юні волейболістки 10-Б класу (В. Генделяк, Р. Мазуренко, Д. Криклива, Н. Перепеляк, Н. Перегалюк, Л. Лимич);

III місце – юнаки 10-А класу (Р. Димчишин, А. Овчаров, М. Стецюк, С. Середюк, Д. Тресер, М. Щасливий);

IV місце – команда 10-Б класу (О. Зарічняк, Я. Столяр, С. Тимошенко, Д. Цимбал, Я. Худий)

Активними учасниками змагань стали й команди 11-их класів, які  традиційно продемонстрували досить змістовну та майстерну гру.

I місце – збірна дівчат  11-А класу;

II місце – юнаки 11-Б класу.

Вітаємо переможців,  бажаємо спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх починаннях!

Переглядів: 130 | Додав: LKa
«  Лютий 2016  »