Головна » 2016 » Вересень » 2 » Першовересень. Посвята в ліцеїсти
Першовересень. Посвята в ліцеїсти

Посвята в ліцеїсти

1 вересня 2016 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського з нагоди Дня знань відбулася урочиста посвята учнів десятих класів у ліцеїсти.

На початку заходу ведучі наголосили на тому, що у 2016-2017 навчальному році, коли Україна відзначає 25-ту річницю незалежності, Обласний гуманітарний ліцей перегортає нову сторінку своєї 15-річної історії. Велика ліцейська родина поповнилася новими учнями, і географічну карту навчального закладу цьогоріч представляють вихідці з 11-ти районів Вінниччини.

Яскраві фото- і відеопроекти, продемонстровані для всіх учасників заходу, стали наочним підтвердженням слів ведучих про те, чим живе ліцей сьогодні і чого саме навчаються в ньому учні.

Із нагоди Першовересня вітання всій ліцейській родині адресували у своєму публічному слові директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович і директор Обласного гуманітарного ліцею Хілінська Людмила Валентинівна.

За спостереженнями ведучих заходу, «іспит посвяти в ліцеїсти» всі цьогорічні десятикласники склали успішно: отримали символи ліцею – значок ліцеїста і спецвипуск газети «Ліцеїст», ознайомилися зі змістом кодексу ліцеїста, заспівали разом із одинадцятикласниками гімн ліцею, отримали в спадок від старших учнів символічний ключ до Країни Знань.

Отже, Першовересень дав старт новому навчальному рокові в Обласному гуманітарному ліцеї. Залишається сподіватися, що цей рік буде для всіх учнів і педагогів успішним, насиченим новими перемогами й здобутками.

*************************************************************************************

«  Вересень 2016  »