Ви Гість
«  Листопад 2018  »

"ПІСЕННЕ ПЕРЕВЕСЛО" - 2018

«ПІСЕННЕ ПЕРЕВЕСЛО» - 2018

Педагогічний та учнівський колективи Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей щиро вітають Дмитра Кухара, учня 10-А класу, та його наставника – В’ячеслава Михайловича Крупського, викладача кафедри мистецьких дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, із зайнятим почесним І місцем у ХІІІ районному вокальному конкурсі української пісні «Пісенне перевесло».

Захід відбувся наприкінці жовтня в Барському районному центрі дозвілля. Усіх учасників конкурсу обєднала любов до пісні та велике бажання продемонструвати свої таланти глядачам і журі.

За умовами вокального випробування солісти, дуети, тріо, квартети і гурти змагалися в чотирьох вікових категоріях: 6-9 років, 10-13 років, 14-17 років, 18 років і старші.

Дмитро Кухар майстерно виконав пісню «Де би я» з репертуару українського музиканта, актора, автора та виконавця Сергія Бабкіна і завоював прихильність журі.

При оцінюванні учасників враховувалися: чистота виконання, відповідність репертуару віковій категорії, сценічна культура, майстерність виконання, артистизм.

До складу журі конкурсу увійшли: Осколкова Інга Вікторівна, художній керівник Барського районного центру дозвілля, голова журі; Лоян Леся Михайлівна, методист Барського районного центру дозвілля; Кухар Ольга Василівна, методист Барського районного центру дозвілля.

У конкурсі взяли участь 35 учасників художньої самодіяльності сільських закладів культури віком від 6 до 60 років, які продемонстрували високий виконавський рівень.

Переможців конкурсу нагороджено почесними грамотами.

Вітаємо Дмитра Кухара з перемогою і бажаємо йому

підкорення нових творчих вершин!