Ви Гість
«  Листопад 2019  »

ПІСЕННЕ ПЕРЕВЕСЛО - 2019

ТВОРЧІ ПЕРЕМОГИ ЮНИХ ТАЛАНТІВ ЛІЦЕЮ

Наприкінці жовтня у Барському районному центрі дозвілля відбувся XIV районний вокальний конкурс української пісні «Пісенне перевесло». Цьогоріч у заході взяло участь більше 38 талановитих юнаків та дівчат. Активним учасником вокальних змагань став Дмитро Кухар, учень 11-А класу Обласного гуманітарного ліцею-інтернату.

За умовами конкурсу солісти, дуети, тріо, квартети та гурти змагалися у чотирьох вікових категоріях: 6-9 років, 10-13 років, 14-17 років, 18 років і старші.
При оцінюванні учасників враховувалися: техніка та чистота виконання, відповідність репертуару віковій категорії, сценічна культура, майстерність виконання, артистизм.

До складу журі конкурсу увійшли: Осколкова Інга Вікторівна, художній керівник Барського районного центру дозвілля, голова журі; Лоян Леся Михайлівна, методист Барського районного центру дозвілля; Кухар Ольга Василівна, методист Барського районного центру дозвілля; Калашнік Наталя Василівна, керівник народного ансамблю української пісні «Краса Поділля»; Лоян Марина Анатоліївна, активна учасниця художньої самодіяльності районного центру дозвілля.

Журі високо оцінило майстерне виконання Дмитром Кухарем пісні «Ти чи ніч» із репертуару українського музиканта, автора, виконавця Ігоря Юрковського. За підсумками вокального конкурсу юнак посів почесне І місце у номінації «Солісти» (вікова категорія 14-17 років).

Педагогічний та учнівський колективи Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей щиро вітають Дмитра Кухара, учня 11-А класу, та його наставника – В’ячеслава Михайловича Крупського, викладача кафедри мистецьких дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, із зайнятим почесним І місцем у XIV районному вокальному конкурсі української пісні «Пісенне перевесло».