Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Квітень 2020  »

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

ВІТАЄМО ЮНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛІВ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ!

Учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату твердо переконані, що самоосвіта і саморозвиток – фундаментальні складові успішного освітнього зростання кожного старшокласника. Особливо актуальною ця світоглядна позиція є в умовах дистанційного навчання під час карантину.

У період із 31.03.2020 по 08.04.2020 учні 10-их та 11-их класів ліцею взяли активну участь у дистанційних Всеукраїнських онлайн олімпіадах та конкурсах.

Учні 10-А та 10-Б класів взяли участь у Всеукраїнському онлайн конкурсі «Таємниця генія Шевченка» на освітньому онлайн-порталі «На Урок». Завдяки участі в унікальному конкурсі ліцеїсти мали змогу відчути себе справжніми шевченкознавцями і перевірили, наскільки добре знають творчість та біографію нашого Кобзаря.

За підсумками конкурсу маємо такі результати:

Віта Савосіна, учениця  10-Б класу, - дипломант ІІІ ступеня

Владислава Костюк, учениця  10-Б класу, - дипломант ІІІ ступеня

Вадим Кривчак, учень  10-А класу, - дипломант ІІІ ступеня

Сертифікати учасників конкурсу отримали:

Юлія Разумна, Світлана Семенова, Вероніка Ремпович – учениці 10-Б класу;

Дмитро Кулина, Марія Важеніна, Каріна Вітковська, Алла Огороднік, Марина Фаста, Діана Фросталюк, Єлена Бондаренко, Катерина Дмитренко, Марина Лесько, Крістіна Щурова – учні 10-А класу.

З метою узагальнення набутих теоретичних знань і закріплення вивченого матеріалу  одинадцятикласники  Обласного гуманітарного ліцею-інтернату стали учасниками дистанційної олімпіади з української мови «Всеосвіта Весна - 2020» на освітньому онлайн-порталі «Всеосвіта».

За підсумками дистанційної олімпіади маємо такі результати:

Анастасія Вишковська, учениця  11-Б класу, - дипломант І ступеня

Анна Філіпова, учениця  11-Б класу, - дипломант І ступеня

Віталій Ткач, учень  11-А класу, - дипломант ІІІ ступеня

Сертифікати учасників конкурсу отримали:

Ірина Рукомеда, Тетяна Кривенька – учениці 11-А класу

Дарина Веліщук - учениця 11-Б класу

Щиро вітаємо ліцейську молодь із перемогою!

Бажаємо успіхів у всіх починаннях, невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків!