Головна » 2014 » Листопад » 6 » Пласт – українська скаутська організація
Пласт – українська скаутська організація

Сучасна молодь – активна частина соціального простору, ініціатор змін, суб’єкт життєдіяльності суспільства. А коли молоде покоління об’єднується задля реалізації поставлених завдань – сила його спільнот зростає у геометричній прогресії.

Кількість громадських молодіжних та дитячих організацій в Україні постійно збільшується. Так, якщо станом на 1 січня 2001 року їх нараховувалося 80, 2005 року – 124, то станом на 1 січня 2014 року їх нараховується близько тисячі (за даними Міністерства юстиції України).

Самобутність, впливовість, різноманітність сучасних дитячих та молодіжних організацій зумовлюють значний інтерес до їх діяльності.

5 листопада 2014 року в Обласному гуманітарному ліцеї відбулась інформаційна година «Пласт – українська скаутська організація», яку підготувала та провела учениця 10 – А класу, Дарина Піддубна.

Пластунка ознайомила ліцеїстів з історією заснування, традиціями, основними принципами діяльності організації та насиченими буднями українських скаутів. Особливо юнакам і дівчатам сподобався відеофільм «Берег ріки», який на одну годину переніс кожного учня ліцею у насичене, цікаве й активне життя пластунів.

Під час заходу підлітки дізнались, що  «Пласт» – найбільша та найстаріша українська скаутська організація (заснована у 1911 році), яка діє у багатьох країнах світу (в Австралії, Аргентині, Великобританії, Канаді, Німеччині, Польщі, Словаччині, США) та об'єднує пластунів України й української діаспори. В Україні кількість пластунів становить близько 6 000 осіб. Діє організація у 24 регіонах нашої країни.

Скаутинг має за мету всебічне, гармонійне виховання суспільноактивної молодої людини-патріота на засадах загальнолюдської та християнської моралі. Але, насамперед, ПЛАСТ – це школа особистісного зростання кожної дитини, яка дає можливість мати хороших друзів, навчатися, гартуватися фізично та морально, зростати духовно проходячи низку пластових виховних програм та ступенів і здобуваючи у різних випробуваннях досвід, що потрібен для життя.

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2 · Фото 3 · Фото 4
«  Листопад 2014  »