Головна » 2012 » Жовтень » 16 » Плекаємо наукову зміну
Плекаємо наукову зміну

15 жовтня 2012 року в Обласному гуманітарному ліцеї при  Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулася настановча конференція з питань організації діяльності наукового учнівського товариства «Перспектива» Вінницького територіального відділення Малої академії наук України на 2012-2013 навчальний рік.

Перед учасниками заходу виступила заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Л.В.Хілінська, яка зосередила увагу слухачів на структурі наукового учнівського товариства «Перспектива», ознайомила присутніх з історією його становлення та етапами діяльності, підвела підсумки науково-дослідницької роботи ліцеїстів за період із 2003 по 2012 рік, накреслила план подальшої співпраці учнів-виконавців науково-дослідницьких і науково-пошукових робіт та їх керівників, викладачів-предметників і науковців ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Друга частина конференції була присвячена звіту ліцеїстів-одинадцятикласників Олени Гнибіди, Анастасії Лавренюк, Вікторії Хлопецької та Ельвіри Ординської, які у 2012 році стали активними слухачами секцій фольклористики й  історичного краєзнавства (м. Суми) і секції мистецтвознавства (м. Ужгород) Всеукраїнської літньої школи МАН України.

Юні науковці ліцею представили на розсуд слухацької аудиторії власні звіти й творчі проекти, поділилися з присутніми особистими враженнями від активного відпочинку в таборах літньої школи МАН.

Тож залишається побажати дослідникам-початківцям творчого пошуку, невичерпної енергії та власних здобутків на науковій ниві.

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2 · Фото 3 · Фото 4
«  Жовтень 2012  »