Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Субота, 17.11.2018, 01:11

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2018 » Березень » 25 » ПЛЕКАЙМО ДЕРЕВО СВОГО РОДУ
ПЛЕКАЙМО ДЕРЕВО СВОГО РОДУ

ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ «ПЛЕКАЙМО ДЕРЕВО СВОГО РОДУ!»

23 березня 2018 року в Обласному гуманітарному ліцеї при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського презентував відбувся творчий проект «Плекаймо дерево свого роду!».

Неперевершеними ведучими свята були Таїсія Володимирівна Галузінська, викладач Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського та Роман Григор’єв, випускник коледжу.

Перший блок заходу був присвячений ушануванню пам’яті М.Х.Комісарчука, з іменем якого асоціюється сама ідея відкриття на базі тоді ще Барського педагогічного училища ліцею для обдарованих дітей Вінниччини.

Учасники творчого проекту мали змогу переглянути відеоінтерв’ю з Миколою Христофоровичем та ознайомитися з його віршами зі збірки «Сокровенне», які продекламували учні 10-11-х класів ліцею (Сергій Лаврентюк, Андрій Зеленюк, Ярослав Твердохліб, Андрій Гундертайло).

Звертаючись із вітальним словом до всіх учасників творчого проекту, П.Н.Савчук, директор коледжу, пригадав найяскравіші сторінки становлення навчального закладу, розказав про тісну співпрацю М.Комісарчука з педагогічним колективом.

Петро Несторович повідомив, що вже одинадцятий рік поспіль традиційно в березні, у дні вшанування пам’яті Миколи Христофоровича, у навчальному закладі вручається премія імені М.Комісарчука викладачам, студентам і учням ліцею, представникам обслуговуючого персоналу та оголошуються імена номінантів на Дошку пошани коледжу.

Цьогоріч лауреатами премії імені М.Комісарчука та номінантами на Дошку пошани стали 5 викладачів коледжу, 1 представник технічного персоналу, 8 учнів і студентів.

Вітальним подарунком усім нагородженим та приємним сюрпризом для гостей стала пісня «У небо» у виконанні ліцейської студії вокально-хорового співу «Сузір’я» (керівник – О.В.Шинельова)

Другий блок проекту був присвячений врученню дипломів учням ліцею, переможцям інтелектуальних, творчих і спортивних змагань у таких номінаціях: «Кращий знавець української мови» (Н.Заболотна (11-А), В.Мостова (10-Б); «Кращий знавець словесності (О.Маліцька (11-А), Л.Македонська (11-А); «Кращий знавець англійської мови» (М.Козак (11- Б), М.Шевчук (10-А); «Кращий знавець математики» (С.Шаповалова (11-А); «Кращий знавець  права» (М.Козак (11-Б), Д.Притуляк (10-Б); «Кращий науковець» (Д.Безпалько (11-Б), О.Гребенюк (10-Б), Н.Заболотна (11-А), М.Козак (11-Б), С.Шаповалова (11-А); «Кращий історик ліцею» (М.Козак (11-Б), С.Шаповалова (11-А), Я.Твердохліб (11-Б), І.Загородська (10-А), І.Панчоха (10-А); «Спортивна гордість ліцею» (Л.Безпалько (10-А), Т.Коваль (11-А), М.Пивоварська (11-А), В.Вишковська (11-Б), І.Загородська (10-А), Д.Безпалько (11-Б), О.Лаврентюк (11-Б), В.Гундертайло (11-А), О.Трибунський (11-Б), О.Дмитрик (11-Б), С.Лаврентюк (10-А), В.Квітка (10-Б), М.Бойко (10-Б), І.Якимчук (10-А); «Золотий голос ліцею» (С.Шаповалова (11-А), Я.Паламарчук (10-А), І.Панчоха (10-А), І.Загородська (10-А), В.Дозорець (10-А), О.Дибчук (10-Б), М.Пивоварська (11-А), С.Копистеринська (11-А), Т.Коваль (11-А), В.Гундертайло (11-А), О.Трибунський (11-Б), О.Наужний (11-А); «Лідер учнівського самоврядування» (Я.Твердохліб (11-Б); «Лідер волонтерського руху ліцеїстів» (Т. Коваль (11-А); «Яскравий ліцейський талант 2017/2018 року» (О.Лаврентюк (11-Б) та С.Лаврентюк (10-А).

Під час третього блоку творчого проекту було оголошенно результати конкурсу творчих робіт «Я маленька гілочка на великому дереві свого роду», який проводиться щорічно в межах реалізації програми «Обдаровані діти – гордість нації» в Обласному гуманітарному ліцеї.

Сертифікати, що засвідчують право зарахування учасників конкурсу до 10-го класу Обласного гуманітарного ліцею відповідно до Правил прийому на 2018-2019 н.р. переможцям вручили директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук П.Н.Савчук та директор Обласного гуманітарного ліцею Л.В.Хілінська.

У своєму вітальному слові, адресованому гостям заходу, директор ліцею Людмила Валентинівна Хілінська зазначила, що мрія М.Х.Комісарчука про підтримку сільської дитини і розвиток її таланту знаходить своє втілення у творчій діяльності ліцею ось уже більше 15-ти років.

Звертаючись до конкурсантів Л.В.Хілінська висловила сподівання на те, що вони стануть гідною зміною випускникам ліцею та принесуть у навчальний заклад потужний струмінь творчої активності і самодостатності.

З великим інтересом усі присутні переглянули відеопроект «Дерево ліцейського роду», із якого гості заходу довідалися цікавий факт: протягом більш ніж 15-річного періоду функціонування ліцею його вихованцями стали різні покоління дітей із більше як 70-ти родин, що переконливо підтверджує гасло навчального закладу: «Ліцей – родина!».

Завершальним блоком проекту стала яскрава концертна програма, яка продемонструвала творчі обдарування ліцеїстів.

Усі присутні були зачаровані вокальним співом Я.Паламарчук (пісня «Стежина добра»), С.Шаповалової (пісня «Роде мій), М.Пивоварської (пісня «Родина»), а також дуетів у складі С.Шаповалової і Л.Македонської (пісня «Родина»), О.Лаврентюка і С.Лаврентюка (пісня «Мам»).

Учні 11-их класів запропонували глядачам запальну хореографічну композиція «Сучасний гопак» (хореограф-постановник – Т.Докійчук).

Позитивні емоції викликала у всіх присутніх музична композиція «Артист естради» у виконанні Олексія і Сергія Лаврентюків.

Авторський вірш «Рідне» О.Гребенюка захопив гостей свята ліричними спогадами про незабутнє дитинство.

На завершення заходу, на згадку про творчий проект «Плекаймо дерево свого роду!» учні ліцею вручили учасникам конкурсу-захисту «Я маленька гілочка на великому дереві свого роду» спецвипуск газети «Ліцеїст».

«  Березень 2018  »