Обласний гуманітарний ліцей-інтернат
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Понеділок, 23.04.2018, 00:10

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2014 » Червень » 13 » «Пошук ліцейських скарбів»
«Пошук ліцейських скарбів»

Останнім часом особливої популярності серед молоді набуває активний відпочинок. Дедалі частіше зустрічаються новомодні слова –  стріт воркаут, паркур, фріран, вейкбординг, акрострит, лазертаг та інші. Підтримати сучасні тенденції вирішили й активісти ради учнівського самоврядування Обласного гуманітарного ліцею, які організували корисне та цікаве дозвілля, вперше провівши для всіх охочих фут-квест «Пошук ліцейських скарбів».

Участь у спортивно-інтелектуальних змаганнях взяли 4 команди: «Пустунчики», «Crazy Lama», «Comedy Woman», «Fort Ross».

Квест «Пошук ліцейських скарбів» мав на меті ознайомити молодь з цікавими місцями нашого міста; покращити ерудицію, винахідливість ліцеїстів, їх здатність логічно мислити; залучити підлітків до активного та пізнавального відпочинку.

Перш за все, організатори перегонів (Білоус Анастасія, Мирниця Наталія, Мороз Аліна та Щаслива Євгенія – учениці 10-Б класу) провели учасникам інструктаж, пояснюючи особливості гри: «Фут-квест» – це командне змагання з елементами спортивного орієнтування та логічного мислення. Головне завдання полягає у тому, щоб якнайшвидше дістатися фінішу. Проте рухатися необхідно від однієї контрольної точки до іншої (чекпоінти), вирішуючи при цьому логічні завдання».

Отримавши необхідну інформацію та настанови команди розпочали квест. «Відправною точкою» змагань став корпус гуртожитку №1. Кожна група рухалась за власним маршрутом і мала в обов’язковому порядку відшукати дев’ять контрольних точок. Під час квесту учасники здійснювали пошук на місцевості, вирішували логічні завдання, шукали оптимальні рішення і підказки. Також у процесі гри учасники відшліфовували навички спілкування та роботи в команді.

Кожне нове завдання додавало командам азарт. Не дивлячись на втому, учасники пришвидшували свій рух і намагалися не пропускати суперників вперед. Через 1,5 години фінішна пряма зустрічала тріумфаторів фут-квесту – команду «Fort Ross». Почесне друге місце посіла  команда «Пустунчики», ІІІ – «Crazy Lama», а ІV – «Comedy Woman».

Кожен учасник спортивно-інтелектуальних змагань отримав хороший настрій, море позитивних емоцій, можливість познайомитись з новими людьми та пережив безліч незабутніх миттєвостей. Усі команди були нагороджені почесними грамотами та солодкими призами.

«  Червень 2014  »