Головна » 2013 » Вересень » 2 » Посвята ліцеїстів – 2013
Посвята ліцеїстів – 2013

День Знань – це свято, яке завжди сповнене радістю і приємним хвилюванням, світлими сподіваннями і думками про майбутні навчальні і трудові звершення.

Перше вересня – день, який щороку кличе за учнівські парти нові покоління нашої ліцейської молоді. Саме для десятикласників цей день став особливим, адже вони переступили поріг нового навчального закладу, де їм доведеться пізнати таємниці ліцейських буднів і свят, гармонійно влитися в дружну учнівську спільноту.

1 вересня 2013 року в Обласному гуманітарному ліцеї відбулася вже традиційна  церемонія урочистої посвяти учнів 10-х класів у ліцеїсти.

Із вітальним словом до учнів, батьків, викладачів, гостей свята звернулися директор Барського гуманітарно-педагогічного колежду імені Михайла Грушевського Петро Нестерович Савчук і заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Людмила Валентинівна Хілінська.

Усі присутні свята мали змогу переглянути відеоматеріал творчого проекту «Обдарованість», що дав змогу розкрити особливості конкурсу-захисту творчих робіт абітурієнтів. «Учитель – високе покликання» – ще    один відеопроект, представлений під час заходу, –  ознайомив десятикласників з їх майбутніми наставниками.

За традицією під час заходу були нагороджені Похвальними листами кращі учні ліцею 2012 – 2013 навчального року.

до нового покоління  звернулися представники ліцейського самоврядування – члени Ліцейської Республіки ТЕМП. Учні 11- х класів Віталіна Абрамович та Вадим Лобода озвучили Кодекс ліцеїста, відповідно до якого живе, творить і навчається кожен учень ліцею.

По-особливому на святі прозвучав гімн Обласного гуманітарного ліцею, виконаний новоствореним тріо учнів 11 – х класів – Юлією Івашенко, Світланою Без’язичною та Каріною Солодухою.

Традиційно наприкінці свята учні одинадцятих класів вручили десятикласникам один із символів ліцею – Факел Знань. Десятикласники дали урочисту обіцянку з гордістю нести звання ліцеїста та примножити кращі традиції, які склалися в ліцеї.

«  Вересень 2013  »