Обласний гуманітарний ліцей-інтернат
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Середа, 25.04.2018, 10:44

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2016 » Лютий » 3 » Просвітницько-профілактична акція "Життя-дар Бога"
Просвітницько-профілактична акція "Життя-дар Бога"

Життя дар Бога

Останнім часом серед нагальних питань виховання  сучасної молоді надзвичайно актуальною проблемою постає статеве виховання підростаючого покоління.

Наявність різноманітних програм на екранах телебачення сприяють зниженню моральних норм молоді, що у свою чергу призводить до непередбачуваних трагічних наслідків, серед яких підліткова вагітність та підвищення кількості абортів.

2 лютого 2016 року в межах просвітницько-профілактичної акції «Життя – дар Бога» в районному Будинку культури відбулася зустріч учнів Обласного гуманітарного ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського з представниками ГО «Православне місіонерське об’єднання святого Миколая Чудотворця».

Ліцеїсти як активні учасники заходу ознайомилися з найсучаснішими дослідженнями про дивовижний плин людського життя з моменту зачаття до народження, дослідили причини, що спричиняють велику кількість небажаних вагітностей та статистику абортів серед молодих дівчат в Україні, розглянули надзвичайно гостре питання захисту життя в лоні матері.

Усі присутні мали змогу переглянути представлені їхній увазі  тематичні відеоматеріали про переривання вагітності, які згодом прокоментував й доповнив прикладами зі своєї лікарської практики Віктор Олексійович Іваненко, головний акушер-гінеколог Барської районної центральної лікарні.

Організатори заходу Інна Слободянюк та Дмитро Кирик спільними зусиллями з священнослужителями різних парафій Барського благочиння  закликали молодь замислитися над цінністю людського життя, дотримуватися християнських чеснот,  дбати про своє духовне зростання, психічне й фізичне здоров'я.

Переглядів: 175 | Додав: LKa
«  Лютий 2016  »