Головна » 2016 » Березень » 10 » РАЙОННЕ СВЯТО "КОБЗАР І УКРАЇНА"
РАЙОННЕ СВЯТО "КОБЗАР І УКРАЇНА"

Початок березня щорічно знаменується в Україні заходами, присвяченими вшануванню пам’яті Великого Кобзаря.

9 березня 2016 року з нагоди 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка на центральному майдані м.Бара біля пам’ятника всесвітньо відомому поету, письменнику, художнику, великому сину українського народу відбулося районне свято «Кобзар і Україна», на яке завітали  й учні Обласного  гуманітарного ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

Вшановуючи пам’ять Великого Кобзаря, якого ми називаємо ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України, учасники Шевченківських читань долучилися і до акції на підтримку української льотчиці й депутата Верховної Ради України Надії Савченко, яку незаконно судять у Росії.

Під час масового заходу Світлана Херовимчук, учениця Обласного гуманітарного ліцею прочитала уривок з поеми «Катерина». Вірші Тараса Шевченка також читали призер обласного конкурсу читців «Проліски надії» Назарій Матвійчук, переможці районного конкурсу читців «Землі моєї слово невмируще» Роксолана Колодій, Марія Задорожна,  Іванка Гольовська.

Співзвучним темі любові до рідної землі став вірш «Моя Україна», прочитаний юним барчанином Назарієм Пантелою, переможцем районного конкурсу читців «Землі моєї слово невмируще».

Власний поетичний твір під назвою «До тебе, Тарасе», присвячений Великому Кобзареві, прочитав і голова міської ради ветеранів, Почесний житель міста Бара Олексій Шаповалов.

Не залишили нікого байдужим пісні на вірші Великого Кобзаря у виконанні вокального ансамблю клубу «Барська берегиня».

Проникливо звучали рядки безсмертного «Заповіту» Тараса Шевченка у виконанні вчителя міської школи-гімназії № 2 Романа Григор’єва.

На завершення свята, яке підготував районний Центр дозвілля, було покладено квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації

Переглядів: 106 | Додав: LKa
«  Березень 2016  »