Головна » 2016 » Лютий » 8 » Районні змагання з настільного тенісу
Районні змагання з настільного тенісу

29 cічня 2016 року за ініціативи Відділу у справах молоді та спорту Барської райдержадміністрації, Барської районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з метою популяризації здорового способу життя й спортивних ігор як найбільш доступних видів фізичної культури, на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися традиційні змагання з настільного тенісу.

Турнір проведено для тенісистів всіх вікових груп, у ньому взяли участь спортсмени зі всього району. Зустрічі проходили в дружній атмосфері, але драматизму, безкомпромісності та напруги вистачало за кожним столом. Бажання перемогти було вдосталь як у молодих починаючих тенісистів, так і у досвідчених майстрів.

Окрім студентів Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського на старт вийшла й збірна команда дівчат Обласного гуманітарного ліцею.

Наші спортсменки гідно проявили себе на цьому змаганні, продемонструвавши стійкість та витривалість у даному виді спорту. На першу сходинку п’єдесталу пошани серед дівчат піднялася Лілія Карнаух, учениця 11-Б класу. Хороші спортивні результати у своїй віковій групі також продемонстрували дівчата-десятикласниці  Світлана Херовимчук (II місце), Сюзанна Максимчук (III місце).

Дякуємо їм за старанність, силу та витримку й бажаємо спортивних перемог у майбутньому. Так тримати, ліцею!

Переглядів: 108 | Додав: LKa
«  Лютий 2016  »