Меню сайту
Контакти
23000
Україна
Вінницька область
м. Бар
майд. Грушевського, 1

тел. (04341)2-11-72
eMail:
bar_bpu_licej@ukr.net
Погода у місті
Бар (м.)
Архів записів
Головна » 2012 » Грудень » 25 » ВІТАЄМО УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!
01:14
ВІТАЄМО УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!

 

З 10 листопада по 23 грудня 2012-2013 навчального року відбувався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, активними учасниками яких стали учні Обласного гуманітарного ліцею.





                                       ВІТАЄМО УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!

 Фізкультура і спорт

11 клас – І місце – Закшевський Вадим Анатолійович, викладач Дусь С.В

Палюра Аліна Василівна, викладач Косюк В.І.

                  ІІ місце – Безсмертний Михайло Васильович, викладач Дусь С.В.

                                         Христофор Юлія Романівна, викладач Косюк В.І.

                  ІІІ місце – Депутат Богдан Леонідович, викладач Дусь С.В.

                                         Карнаух Віталія Миколаївна, викладач Косюк В.І.

                

                        Педагогіка і психологія

11 клас – І місце   – Гнибіда Олена Юріївна, викладач Григорчук Н.Г.

                  ІІ місце  – Кавалер Наталія Сергіївна, викладач Григорчук Н.Г.

                  ІІІ місце – Вовк Аліна Петрівна, викладач Григорчук Н.Г.

 

Математика

10 клас – І місце   – Гавриленко Юлія Олександрівна, викладач Погребнюк Н.О.

                  ІІ місце  – Зубченко Інна Вікторівна, викладач Погребнюк Н.О.

                  ІІІ місце – Захарчук Дарія Дмитрівна, викладач Погребнюк Н.О.

11 клас – І місце   – Хлопецька Вікторія Олександрівна, викладач Погребнюк Н.О.

                  ІІ місце  – Ординська Ельвіра Адамівна, викладач Погребнюк Н.О.

                  ІІІ місце – Карнаух Віталія Миколаївна, викладач Погребнюк Н.О.

 

Українська мова та література

10 клас – І місце   – Дмитрик Світлана Василівна,

                     викладачі Слободянюк Л.М., Королюк Г.Ф.

                   ІІ місце  – Абрамович Віталіна Віталіївна,

                    викладачі Слободянюк Л.М., Королюк Г.Ф.

                    ІІІ місце – Без’язична Світлана Леонідівна,

                    викладачі Слободянюк Л.М., Королюк Г.Ф.

 

11 клас – І місце    – Хлопецька Вікторія Олександрівна,

                    викладачі Ковальська А.П., Королюк Г.Ф.

                   ІІ місце  – Матюшенко Анастасія Олександрівна,

                    викладачі Ковальська А.П., Королюк Г.Ф.

                   ІІІ місце – Закшевський Вадим Анатолійович,

                   викладачі Слободянюк Л.М., Королюк Г.Ф.

 

                                                                                Фізика

10 клас – І місце   – Михайлова Олена Володимирівна, викладач Солоненко Л.Г.

                  ІІ місце  – Солодуха Каріна Миколаївна, викладач Солоненко Л.Г.

                  ІІІ місце – Мазур Катерина Павлівна, викладач Солоненко Л.Г.

11 клас – І місце    – Ординська Ельвіра Адамівна, викладач Солоненко Л.Г.

                  ІІ місце   – Хлопецька Вікторія Олександрівна, викладач Солоненко Л.Г.

                  ІІІ місце  – Карнаух Віталія Миколаївна, викладач Солоненко Л.Г.

 

 Історія

10 клас – І місце   – Мазур Катерина Павлівна, викладач Ковальчук Т.В.

                    ІІ місце  – Абрамович Віталіна Віталіївна, викладач Ковальчук Т.В.

                    ІІІ місце – Захарчук Інна Володимирівна, викладач Ковальчук Т.В.

11 клас – І місце    – Гнибіда Олена  Юріївна, викладач Ковальчук Т.В.

                    ІІ місце   – Кавалер Наталія Сергіївна, викладач Ковальчук Т.В.

                   ІІІ місце – Перевертаний Олександр Сергійович, викладач Ковальчук Т.В.

 

 

Німецька мова

10 клас – І місце  –  Бойко Альона Анатоліївна, викладач Шостаківська Г.Г.

                  ІІ місце  –  Михайлова Олена Володимирівна, викладач Шостаківська Г.Г.

                 ІІІ місце –  Повар Оля Євгеніївна, викладач Шостаківська Г.Г.

11 клас – І місце  –  Карнаух Віталія Миколаївна, викладач Шостаківська Г.Г.

                 ІІ місце   – Дерій Олександр Володимирович, викладач Шостаківська Г.Г.

                 ІІІ місце  – Криштоф Руслана Миколаївна, викладач Шостаківська Г.Г.

 

Біологія

10 клас – І місце     –  Івашенко Юлія Миколаївна, викладач Кухарчук О.О.

                   ІІ місце    –  Абрамович Віталіна Віталіївна, викладач Кухарчук О.О.

                    ІІІ місце  –  Дмитрик Світлана Василівна, викладач Кухарчук О.О.

11 клас – І місце     –  Христофор Юлія Романівна, викладач Кухарчук О.О.

                    ІІ місце    –  Кавалер Наталія Сергіївна, викладач Кухарчук О.О.

                    ІІІ місце  –  Криштоф Юлія Миколаївна, викладач Кухарчук О.О.

 

 

Інформаційні технології

10 клас – І місце   –    Руденко Володимир Володимирович, викладач Самборська О.Д.

                   ІІ місце    –  Павлюк Ірина Ігорівна, викладач Самборська О.Д.

                  ІІІ місце  –  Самборська Тетяна Михайлівна, викладач Самборська О.Д.

11 клас – І місце     –  Хлопецька Вікторія Олександрівна, викладач Зеленюк С.В.

                  ІІ місце    –  Хворостяна Ірина Григорівна, викладач Зеленюк С.В.

                   ІІІ місце   – Гамлява Єлена Романівна, викладач Зеленюк С.В.

 

                                             Географія

10 клас – І місце     –  Івашенко Юлія Миколаївна, викладач Косюк Н.А.

                  ІІ місце    –  Гавриленко Юлія Олександрівна, викладач Косюк Н.А.

                  ІІІ місце  –  Захарчук Дарія Дмитрівна, викладач Косюк Н.А.

11 клас – І місце     –  Дерій Олександр Володимирович, викладач Косюк Н.А.

                  ІІ місце    –  Перевертаний Олександр Сергійович, викладач Косюк Н.А.

                  ІІІ місце   – Кавалер Наталія Сергіївна, викладач Косюк Н.А.

 

Англійська мова

10 клас – І місце –   Абрамович Віталіна Віталіївна, викладач Павлін К.А.

                    ІІ місце –  Івашенко Юлія Миколаївна, викладач Павлін К.А.

                     ІІІ місце – Дмитрик Світлана Василівна, викладач Павлін К.А.

11 клас – І місце –    Хлопецька Вікторія Олександрівна, викладач Мовчан О.П.

                    ІІ місце –  Христофор Юлія Романівна, викладач Мовчан О.П.

                   ІІІ місце – Нестерук Юлія Леонідівна, викладач Мовчан О.П.

 

                                                                                        Хімія

11 клас – ІІІ місце – Христофор Юлія Романівна,  викладач Нечитайло М.М.

 

                

Основи правознавства

10 клас – І місце – Михайлова Олена Володимирівна,

Мазур Катерина Павлівна,  викладач Лемпій О.

                    ІІ місце – Заболотчук Алла Вячеславівна ,  викладач Лемпій О.В.

                    ІІІ місце – Муковоз Іван Миколайович,  викладач Лемпій О.В.

 

11 клас – І місце  –  Криштоф Руслана Миколаївна,  викладач Лемпій О.

                    ІІ місце – Задорожна Альона Василівна,  викладач Лемпій О.В.

                   ІІІ місце – Закшевський Вадим Анатолійович,  викладач Лемпій О.В.

 

           Екологія

11 клас – ІІ місце – Кавалер Наталія Сергіївна, викладач Волохата К.М.

                 ІІІ місце – Криштоф Руслана Миколаївна,

                                          Хворостяна Ірина Григорівна, викладач Волохата К.М.

 

  

ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

10 клас – І місце    – Зубченко Інна Вікторівна, викладач Слободянюк Л.М.

                  ІІ місце   – Гавриленко Юлія Олександрівна

                                          Довідна  Діана Володимирівна, викладач Слободянюк Л.М.

                 ІІІ місце  –   Без’язична Світлана Леонідівна, викладач Слободянюк Л.М.

11 клас – І місце    – Хлопецька Вікторія Олександрівна, викладач Ковальська А.П.

                 ІІ місце    – Христофор Юлія Романівна, викладач Ковальська А.П.

                 ІІІ місце   – Гнибіда Олена Юріївна, викладач Слободянюк Л.М.

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка

10 клас – І місце – Зубченко Інна Вікторівна, викладач Королюк Г.Ф.

                  ІІ місце – Абрамович Віталіна Віталіївна, викладач Королюк Г.Ф.                                      

                  ІІІ місце – Без’язична Світлана Леонідівна, викладач Королюк Г.Ф.

11 клас – І місце – Хлопецька Вікторія Олександрівна, викладач Королюк Г.Ф.

                  ІІ місце – Кавалер Наталія Сергіївна, викладач Королюк Г.Ф.

                  ІІІ місце – Дерій Олександр Володимирович, викладач Королюк Г.Ф.

 

Переглядів: 536 | Додав: SV
Новини
Зразки тестових завдань
Пошук
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
. . . . . . . . .
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Час працює на нас
Час триває досить довго для того, хто користується ним; хто ж працює і мислить, розширює його межі.
Вольтер

Табло автовокзалу БАР
Розклад руху
автобусів

ReLaX
Друзі сайту
  • Український ЦОЯО
  • Сайт Президента України
  • Сайт Верховної ради України
  • Кабінет міністрів України
  • Міністерство овіти і науки України
  • Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації
  • Освіта Вінниччини
  • Освітній портал "ПедПреса"
  • "ПедПреса" (оновлений сайт)
  • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
  • Газета "Вінниччина"
  • Медіа-Бар
  • Веб-сайти ВНЗ та ПТНЗ Вінниччини
  • Вислови про навчання
  • Додаток ліцеїста
    УЦОЯО
    Рідне
    Мова
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0