Головна » 2015 » Червень » 5 » Рух заради здоров’я
Рух заради здоров’я

4 травня в Обласному гуманітарному ліцеї відбувся спортивний захід під гаслом «Рух заради здоров’я».  Мета заходу – залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення здоров'я,  виховання морально-вольових якостей (наполегливості, працелюбства, сміливості), сприяння розвитку рухових якостей, почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги, пропаганда здорового способу життя як основного чинника виховання молоді.

Підготували та провели змагання учні 10-Б класу Вадим Гаврілов, Володимир Безсмертний та Олексій Рябокінь. Участь у заході взяли дві  команди, до складу яких увійшли дівчата педагогічного та правознавчого класів.

Організатори змагань запропонували ліцеїсткам випробувати свої сили в  конкурсах з елементами різних видів спорту (біг на швидкість, стрибки в довжину з місця, комбінована естафета, ігрові вправи).

Десятикласниці з  великим задоволенням приймали участь у спортивних естафетах та прикладали всі зусилля, щоб досягти перемоги. Разом із позитивними емоціями учасниці змагань продемонстрували свою спритність, швидкість, силу та кмітливість.

У ході безкомпромісної боротьби переможених не виявилось, так як усі ліцеїстки успішно справилися із завданнями.

Учасники та вболівальники не лише активно провели час, а й  змогли впевнитись, що спорт  –  це велика сила. Адже завдяки спорту учні не тільки стають фізично розвиненими особистостями, а й виховуються як справжні члени колективу, команди.

«  Червень 2015  »