Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Лютий 2020  »

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ. ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ В ОБЛАСНОМУ ГУМАНІТАРНОМУ ЛІЦЕЇ:

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

10 лютого в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбулося заключне засідання І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у секціях математики, фізики, економіки, комп’ютерних наук, педагогіки та психології.

Як відомо, науково-пошукова робота учнів ліцею – це один із невід’ємних видів освітньої діяльності. Залучення юнаків та дівчат до зазначеного виду роботи спрямоване на формування в молоді глибоких теоретичних знань про суть науково-дослідницької діяльності; оволодіння методологією наукового пізнання (бачити актуальні наукові проблеми, виявляти суперечності, аналізувати, трансформувати й синтезувати інформацію); виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

У процесі захисту наукових розвідок ліцеїсти переконливо й обґрунтовано доповідали про основні результати своєї роботи, а також продемонстрували вміння самостійно ставити і комплексно вирішувати практичні та науково-дослідницькі завдання, застосовувати теоретичні знання на практиці.

Директор Обласного гуманітарного ліцею-інтернату Людмила Валентинівна Хілінська підсумувала результати І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та подякувала молодим науковцям за продуктивну роботу. Людмила Валентинівна зазначила, що юні дослідники-ліцеїсти показали високий рівень теоретичного та критичного мислення, оволодіння методами й методиками дослідження, вміння організовувати і планувати науково-пошукову роботу.

Тематика доповідей:

Застосування властивостей многокутників при розв’язуванні стереометричних задач (Виконавець: К. Ковтун, 10-А клас. Науковий керівник: Н.О. Погребнюк, викладач математики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Методи розв’язування ірраціональних рівнянь, систем рівнянь (Виконавець: А. Огороднік, 10-А клас. Науковий керівник: Н.О. Погребнюк, викладач математики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Дослідження функцій за допомогою похідної (Виконавець: В. Скрипнюк, 10-А клас. Науковий керівник: Н.О. Погребнюк, викладач математики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Розширення множини дійсних чисел. Комплексні числа (Виконавець: В. Ходаніцька, 10-Б клас. Науковий керівник: Л.Д. Орлова, викладач математики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Похідна в задачах з оптимізації (Виконавець: Є. Морозовський, 11-А клас. Науковий керівник: Н.О. Погребнюк, викладач математики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Розв’язування економічних задач за допомогою похідної функції (Виконавець: А. Котляров, 10-А клас. Науковий керівник: Н.О. Погребнюк, викладач математики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Дизайн сучасних сайтів (Виконавець: К. Береза, 11-А клас. Науковий керівник: С.В. Зеленюк, викладач інформатики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Створення бази даних «Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського» (Виконавець: В. Кривчак, 10-А клас. Науковий керівник: Н.О. Ляхнович, викладач інформатики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Сонячні технології (Виконавець: Б. Копач, 11-А клас. Науковий керівник: І.Ю. Слободянюк, к.п.н., викладач фізики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Фізика роботи навігаційних пристроїв як важливих засобів орієнтування на землі (Виконавець: В. Сотнійчук, 11-А клас. Науковий керівник: І.Ю. Слободянюк, к.п.н., викладач фізики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Учені-фізики зі світовим ім’ям (Виконавець: Н. Носур, 11-А клас. Науковий керівник: І.Ю. Слободянюк, к.п.н., викладач фізики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Розвиток альтернативної енергетики в Україні (Виконавець: М. Павлишин, 11-А клас. Науковий керівник: І.Ю. Слободянюк, к.п.н., викладач фізики Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Порівняльний аналіз рівня життя в Україні і Польщі (Виконавець: Д. Фросталюк, 10-А клас. Науковий керівник: О.В. Лемпій, викладач правознавства Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Ринок робочої сили України в контексті євроінтеграції (Виконавець: Є. Бондаренко, 10-А клас. Науковий керівник: О.В. Лемпій, викладач правознавства Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Сучасний стан, проблеми та завдання розвитку зеленого туризму на Вінниччині (Виконавець: О. Попіловська, 11-А клас. Науковий керівник: О.В. Лемпій, викладач правознавства Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Ціннісні орієнтири сімейного виховання в контексті поглядів В.О. Сухомлинського (Виконавець: Ю. Разумна, 10-Б клас. Науковий керівник: Н.Г. Григорчук, викладач основ психолого-педагогічних знань Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Волонтерство як шлях формування моральних цінностей сучасної молоді (Виконавець: А.Марущак, 10-А клас. Науковий керівник: Л.В. Кузнецова, викладач кафедри педагогіки, психології та фахових методик Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського).

Особливості самопрезентації підлітків у віртуальному просторі (Виконавець: М. Важеніна, 10-А клас. Науковий керівник: Н.Г. Григорчук, викладач основ психолого-педагогічних знань Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Проблема самотності підлітків як соціально-психологічний феномен (Виконавець: К. Вітковська, 10-А клас. Науковий керівник: Н.Г. Григорчук, викладач основ психолого-педагогічних знань Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Особливості прояву феномену дружби в підлітковому віці (Виконавець: О. Дудник, 10-Б клас. Науковий керівник: Н.Г. Григорчук, викладач основ психолого-педагогічних знань Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).