Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Червень 2020  »

#ЩастиНаЗНО!

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗОВАНОГО ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ

24 червня в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбулася онлайн-конференція з питань організованого завершення 2019-2020 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, яку провела директор ліцею-інтернату  Людмила Валентинівна Хілінська. Участь у заході взяли викладачі загальноосвітніх дисциплін, класні керівники, вихователі закладу освіти, а також випускники одинадцятих класів та їх батьки.

Директор ліцею-інтернату Хілінська Л.В. поінформувала усіх присутніх про основні положення прийнятого 18 червня 2020 року Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», надала чіткі роз’яснення з питань проходження одинадцятикласниками державної підсумкової атестації та озвучила терміни видачі свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам.

Королюк Г.Ф. та Косюк Н.А., класні керівники одинадцятикласників, звернули увагу учнів на алгоритм обчислення середнього бала документа про повну загальну освіту та надали поради щодо успішного виконання тестів у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання

Середюк С.Д., вихователь ліцею-інтернату, озвучила перелік документів та речей, які необхідно взяти у пункт тестування, а також акцентувала увагу учасників ЗНО на правилах, яких потрібно дотримуватися, щоб тестування пройшло в безпечних для здоров’я умовах.

Викладачі загальноосвітніх дисциплін Ковальська А.П., Сободянюк Л.М., Погребнюк Н.О., Новак В.В., Сободянюк І.Ю., та Зеленюк С.В. надали рекомендації випускникам, як мобілізувати свої інтелектуальні ресурси напередодні та під час ЗНО, психологічно налаштували молодь на успішне складання тестів і  побажали віри у свої сили.

Наприкінці заходу всі учасники онлайн-зібрання символічно об’єдналися руками, аби передати позитивні емоції,  тепло і любов своїх сердець, енергетику успіху та впевненість у своїх можливостях.

Дорогі наші одинадцятикласники, вірте у себе,

не зупиняйтеся на досягнутому і впевнено йдіть до своєї мети,

адже ваше майбутнє - у ваших руках!

Увесь педагогічний колектив Обласного гуманітарного ліцею-інтернату  щиро бажає вам:  #ЩастиНаЗНО!