Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Березень 2019  »

ШКОЛА АКТИВІСТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ

25 лютого у селі Тухля на Львівщині відбулося офіційне відкриття «Школи активістів». 44 учасники заходу прибули з усіх куточків Правобережної України: Луцька, Рівного, Кропивницького, а також з Миколаївської, Одеської, Волинської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Черкаської та Вінницької областей. Активу участь у роботі п’ятої школи активістів узяла й учениця 10-А класу Обласного гуманітарного ліцею-інтернату Воробйова Ангеліна.

Ігор Панчишин, керівник школи активістів, зазначив: «Така школа – чи не єдине місце, де за декілька днів у житті молоді відбуваються позитивні зміни: змінюється світогляд, пробуджується патріотизм та впевненість у собі. Школа допомагає юнакам та дівчатам зрозуміти, куди далі рухатися, в якому напрямку розвиватися. Тут готують майбутніх політиків, еліту держави. З усіма учасниками знайомимося особисто, хочемо знати їхні цілі, мотивацію та очікування. Учасники школи навчаються та займаються спортом за спеціальним графіком. Дисципліна та дотримання розпорядку дня – обов’язкові для усіх, без винятку».

Ангеліна Воробйова вважає, що участь у такому масштабному заході ─ унікальна можливість послухати лекції на теми історії, політології, філософії та соціології від найкращих викладачів, докторів і кандидатів наук з усієї України; опанувати навички тактики ведення бою та практичні основи військової медицини від українських військових; стати більш дисциплінованою, випробувати свою силу волі та фізичну підготовку.

Після закінчення школи активістів, учасникам вручають сертифікати, які затверджують, що юнаки та дівчата гідні бути частиною Національного Корпусу.