Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Субота, 17.11.2018, 00:04

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2018 » Жовтень » 10 » ШКОЛА УСПІХУ
ШКОЛА УСПІХУ

У 2011 році Klitschko Foundation започатковано освітній проект «Школа успіху», де під керівництвом менторів молодь вчиться працювати в команді, розробляти власні проекти та презентувати власні ідеї. Захід має на меті ознайомити підлітків із прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвивати актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії.

6-7 жовня, на базі Польського дому стартувало навчання за проектом «Школа успіху». Захід відвідало близько 50 старшокласників. Активними учасниками програми були й учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей: одинадцятикласник Максим Шевчук та десятикласник Віталій Ткач.

Реалізація «Школи успіху» у місті Бар стала можливою завдяки 15-річній Насті Баланюк, учениці десятого класу Барського ліцею №2, громадській активістці, учасниці Молодіжного Банку Ініціатив- Fly.

Лекторами для молоді виступили успішні особистості міста, які досягли значних результатів у громадській діяльності, культурі та спорті.

Упродовж двох днів юнаки та дівчата мали нагоду поспілкуватися з Артуром Цицюрським, очільником міста Бар; Олександром Казіком, дворазовим срібним призером ХІІ Зимових Паралімпійських ігор 2018 року у Пхьончхані (Південна Корея); Людмилою Коваль, керівником ансамблю естрадного танцю «Глорія-Данс»; Оксаною Бас, засновницею Жіночого клубу Бони Сфорци та експерткою з сільського зеленого туризму; Романом Мочарним, керівником Фонду громади «Барі»; Яном Блером та Неллі Петлик, волонтерами «Корпусу Миру».

Усі спікери та учасники дводенного проекту отримали сертифікати «Школи успіху» та спеціальне печиво ручної роботи з символікою заходу.

«  Жовтень 2018  »