Головна » 2013 » Грудень » 5 » Судові дебати
Судові дебати

Судове красномовство формує в учнів необхідні ділові та моральні якості

Уміння виступати публічно не приходить само собою, для цього варто наполегливо учитися, опановувати і відшліфовувати прийоми риторського мистецтва. На сьогодні особливої актуальності набуває такий жанр ораторського мистецтва, як судове красномовство. Відомо, що на якість судових промов впливають загальна ерудиція, професійна майстерність ритора, уміння публічно говорити, підготовка до виступу.
     Учні Обласного гуманітарного ліцею 11-Б класу мають змогу на практиці сформувати риторичну особистість, вивчаючи навчальний предмет «Основи ораторського мистецтва правника»                 (викладач Т.В. Галузінська). На уроках з ораторського мистецтва практикуються навчальні ігри «Адвокати і прокурори», «Допитливі і кмітливі», «Судові дебати», «Судові промови», що формують в учнів необхідні ділові та моральні якості, певні організаторські здібності, володіння розвиненим почуттям обов’язку, справедливістю та відповідальністю.
     Такий вид занять сприяє кращому умінню володіти словом, що є обов’язковою ознакою ділової кваліфікації кожної сучасної молодої людини, а учні ліцею впевненіше відчувають себе під час захисту наукових робіт у Малій академії наук чи сміливо вступають у дебати у Всеукраїнських  турнірах з історії.

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2 · Фото 3 · Фото 4 · Фото 5
«  Грудень 2013  »