Головна » 2011 » Грудень » 21 » Свято "Зимова казка ліцею"
Свято "Зимова казка ліцею"

21 грудня в приміщенні актової зали Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбулося новорічне дійство «Зимова казка ліцею», яке  підготували самі учні 10-х та 11-х класів.

Повірити в казку глядачам допомогла по-святковому оформлена сцена. Вели програму випускники ліцею Христина Кельбас та Едуард Якобенчук. Упродовж свята глядачі не могли відірвати погляду від сцени і не приховували своїх позитивних емоцій.
    Відкрили святкову програму новорічною піснею учні 10-А класу Юлія Христофор, Богдана Мазур та Вікторія Хлопецька. Усім сподобався чудовий танець «На гостину до зими», який виконав гурт «Імпульс» (керівник І.М. Шкамбарна). Неабиякі хореографічні здібності виявили учасники новоствореного танцювального гурту "Heart Beat” (керівник Едуард Якобенчук). Зачарували присутніх своїм співом Юлія Гарник, Елеонора Менчинська та Руслана Кшиштоф. Поза увагою глядачів не залишилися новостворені вокальні дуети в складі Вадима Закшевського та Едуарда Якобенчука, Юлії Гарник та Едуарда Якобенчука, які співали про прекрасне людське почуття – кохання. Неперевершений ансамбль «Сузір’я» (керівник О.В. Іщук) виконав пісню «Clapper you hand». Найбільше оплесків у залі викликав запальний «Beat Box» учня 11-А класу Ярослава Антонюка.
    Щоб Новий рік був справді казковим, кожному ліцеїстові після свята вручили солодкі подарунки.
   Можна з упевненістю сказати, що Новий 2012 рік для Обласного гуманітарного ліцею буде результативним, адже навчаються тут справжні таланти!

«  Грудень 2011  »