Головна » 2013 » Листопад » 28 » Таланти - 2013
Таланти - 2013

Зорепад ліцейських талантів

Уже 10 років поспіль, починаючи з  2004 року,  золотокоса осінь збирає всю ліцейську родину на  традиційному   святі  «Таланти твої, ліцею!».  Не став виключенням й 2013 рік,  який оголошено Роком дитячої творчості в Україні.          27 листопада  Обласний гуманітарний ліцей перетворився на справжній  епіцентр творчості та  креативності  обдарованих і талановитих дітей.

Учасники заходу – учні 10-х та 11-х класів ліцею – представили на розсуд глядачів розмаїття своїх обдарувань у дев’яти  номінаціях.

Творчі й декламаторські здібності (номінація «Поетичний Парнас») продемонстрували Юлія Гавриленко та Ольга Марченко (11-А клас), Каріна Солодуха (11-Б клас), Оксана Цицюрська, Владислав Мартишев та Діана Сідлецька (10-А клас),  Ганна Кравчук та Аліна Мороз (10-Б клас).

Своїми неперевершеними вокальними даними всіх присутніх вразили Аліна Фурман, Лілія Ткачук та Марина Сурма (10-А клас), Марина Андреєва (10-Б клас) – учасники конкурсу в номінації «Золотий голос ліцею».

Захоплення глядачів викликали  неповторне соло на гітарі у виконанні  Олександра Войцицького (11-Б клас), феєричний виступ шанувальника рок-музики Андрія Блонського (10-А клас) та яскравий тандем учениць 11-А класу Юлії Івашенко і Світлани Без’язичної.

Номінація «Луна співочої душі» була представлена музичними композиціями у виконанні дуетів  дівчат 11-А класу Ольги Повар і Альони Бойко, учениць 11-Б класу  Каріни Солодухи та Вікторії Стах, десятикласниць  Анастасії Білоус і Аліни Мороз (10-Б клас).

Яскраві акторські обдарування продемонстрували публіці в театралізованому дійстві за мотивами твору Г. Ібсена «Ляльковий дім» учні 11-А класу Ольга Марченко та Микола Криворука.  Бурхливі  оплески глядачів викликала інсценізація уривка твору С. Васильченка  «На перші гулі» у виконанні Олени Мельник, Аліни Фурман, Руслана Філіпова, Миколи Слободянюка (10-А клас). Душу кожного з присутніх вразив ліричний проект «Мама»,  створений творчим колективом юнаків    11-Б класу. Море позитивних емоцій викликав у глядачів гумористичний короткометражний фільм учнів 10-Б класу «Спортсмен».

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» виявилася напрочуд широкомасштабною у своїй різноманітності та майстерності: тут був представлений і флористичний дизайн у виконанні Олесі Кузик, і бісероплетіння  Анжели Урушадже, і вироби в техніці «орігамі» Лілії Ткачук,  і малюнки Анастасії Трикуліч, вишивки Юлії Степанець, Ольги Кривошиї, Юлії Гавриленко, Інни Зубченко, Ольги Ткачук, Наталії Мирниці, Ольги Сороки, а також,  перукарське мистецтво Діани Бабій та художній розпис нігтів Альони Панасюк і Олени Михайлової.

Глядачі мали змогу побачити пристрасну  хореографічну композицію «Танго» у  виконанні одинадцятикласників  Василя Доровського, Івана Муковоза, Олександра Войцицького, Аліни Предан, Альони Панасюк, Діани Довідної. Діапазон танцювальних композицій продовжили дівчата 11-А класу (Ольга Повар, Альона Бойко, Віталія Грамінська, Марина Фурман) із жартівливим українським танцем «Василина» та «Ліцейський рок-н-рол» у виконанні учнів 10-А класу Юлії Покровської, Анастасії та Вікторії Міняйло, Лілії Ткачук, Руслана Філіпова, Миколи Слободянюка, Владислава Мартишева, Андрія Блонського. Хореографічний мікс колективу 10-Б класу (Кльоц Костянтин, Мирниця Наталія, Стахова Ярослава, Конов Олександр, Ткачук Ольга, Мельник Аліна, Щаслива Євгенія, Кравчук Ганна, Глушко Тетяна, Кудрицька Світлана, Лисак Іванна) був представлений різними танцювальними жанрами: вальс, хіп-хоп, тектонік.

Піднесеного настрою і оптимізму в атмосферу святковості додали виступи артистів у найулюбленішій номінації публіки «Оригінальний жанр»: учасники гумористичного гурту 11-Б класу із піснею «Нам повезло», клоунада від десятикласників Руслана Філіпова та Миколи Слободянюка,  творча група юнаків 10-Б класу Костянтин Кльоц, Олександр Конов та Дмитро Кульбаба, котрі запропонували глядачам динамічну пантоміму «Синхронне плавання». Найнесподіванішими виявилися артисти оригінального жанру 11-А класу із художнім флеш-мобом за твором Моріса Метерлінка «Синій птах» (Марина Фурман, Світлана Без’язична, Світлана Дмитрик Юлія Гавриленко, Ксенія Стругова, Юлія Івашенко, Ірина Павлюк, Віталія Грамінська, Інна Зубченко, Олена Мельник, Ірина Ігнахова).

Неповторне враження залишилося в усіх присутніх і в членів журі викладачів коледжу Т.В. Галузінської, Р.П. Мочарного, О.В. Іщук, Д.В.  Дмитришиної та випускників ліцею Едуарда Якобенчука, Аліни Палюри, Вадима Закшевського від представлених на їх розсуд творчих проектів.

Гарно справилися зі своєю роллю ведучі ліцейського свята – одинадцятикласниці Олена Михайлова та Діана Довідна. Підтримати талановиту юнь ліцею прийшли випускники, батьки учнів, студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

Традиційний конкурс-огляд завершився церемонією вручення дипломів і солодких призів, яку провели заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Л.В. Хілінська, та голова журі Т.В. Галузінська.

За результатами конкурсу команда 11-А класу визнана переможцем у номінації  «Зорепад Талантів»,  творчий колектив 11-Б класу – «Ліцейські самоцвіти», 10-А клас виборов звання «Діти Мельпомени», а 10-Б  – «Юні віртуози».

«  Листопад 2013  »